The Monster High Skulltimate Secrets: The Fearidescent Series Radiates Ghoul Power

آنها خشن، نترس و بسیار سرگرم کننده هستند!

مستقیماً از خیابان‌های نیو سالم، پنج شخصیت محبوب راز کسالت را با Monster High Skulltimate Secrets: Fearidescent Series حل می‌کنند. بچه‌ها می‌توانند بیش از 19 سورپرایز، از جمله لباس، لوازم جانبی و تکه‌های موضوعی را از جعبه خارج کنند. این آیتم ها با هم بیش از 125 ظاهر عروسک را تشکیل می دهند.

کودکان و کلکسیونرهای عروسک از همان ابتدا می دانند که کدام شخصیت (خون آشام) را به دست خواهند آورد، بنابراین می توانند مورد علاقه خود را انتخاب کنند. این مجموعه شامل Draculaura، Clawdeen Wolf، Frankie Stein، Lagoona Blue و Cleo De Neil است که هر کدام یک جعبه تابوت شکل هماهنگ با رنگ دارند. وقتی بچه ها آن را باز می کنند، بلافاصله عروسک جدید خود را پیدا می کنند، اما این تمام نیست! آنها همچنین کلیدی برای باز ، قفل چهار محفظه پیدا می‌کنند که هر کدام چند راز در داخل آن پنهان شده است.

من Lagoona Blue (صخره‌های ترسناک بزرگ، تصور کنید!) را از جعبه خارج کردم و لوازم جانبی شایان ستایشی مانند آرایش صدف و یک لباس جدید را کشف کردم. همچنین در هر محفظه یک کلید جدید وجود داشت که می‌توان آن را در آب گرم قرار داد تا رنگ واقعی آن آشکار شود. سپس کلیدها روی یک حلقه کلید جمجمه ای قرار می گیرند تا به سبکی پوشیده شوند.

عروسک‌های Monster High از زمان انتشارشان در سال 2010 مورد توجه بچه‌ها قرار گرفته‌اند، اما در فضای جمع‌آوری عروسک‌ها نیز بسیار بزرگ هستند و متل این را می‌داند. برای جمع آوری و نمایش آسان، در پشت تابوت دو سوراخ برای آویزان ، به دیوار تعبیه شده است. اگر کسی که این را می‌خواند در تماس زوم با من است و یک تابوت رنگارنگ روی دیوار من می‌بیند، حالا می‌دانید! بسته بندی رنگارنگ است و بلافاصله برای کسانی که آن را می شناسند، “Monster High” را فریاد می زند، و برای کسانی که نمی دانند، خوب، گوتیک و زیبا است.

  اسباب بازی های بدون صفحه نمایش برای سرگرمی بدون برق در CBS لس آنجلس

برای کودکانی که نمی‌خواهند تابوت را به دیوار آویزان کنند، می‌توانند از آن به‌عنوان پس‌زمینه قصه‌گویی استفاده کنند و همچنین به‌عنوان انباری برای عروسک و لوازم جانبی او عمل می‌کند. هنگامی که آنها به پایان رساندن با هم مورد علاقه خود را هیولا پرورش یافته در صحنه ها، آنها می توانند عروسک را بپیچند و بسته را در جعبه اسباب بازی بگذارند یا آن را روی قفسه بکشند.

سری Skulltimate Secrets همچنین دارای شخصیت های رنگارنگ دیگری از مجموعه Neon Frights است. کودکان و کلکسیونرها هر شخصیتی را که انتخاب کنند، تا آخر بهترین خواهند بود!


اسرار موقت جمجمه هیولا

با این تجربه جعبه‌گشایی با مضمون «شح‌آمیز»، بچه‌ها یک عروسک Monster High و بیش از 19 شگفتی، از جمله لباس و لوازم جانبی را کشف خواهند کرد. پنج عروسک برای جمع آوری وجود دارد.


منبع: https://thetoyinsider.com/monster-high-skulltimate-secrets-review/