GI Joe Classified Ralph “Nunchuk” Baducci Review

وقتی شخصیت‌های Ninja Force آمدند، من یک نوجوان بودم و اسباب‌بازی نمی‌خریدم و مردم آن‌ها را برایم هدیه نمی‌خریدند، بنابراین من با این شخصیت‌ها آشنا نیستم. برادر کوچکتر دوستم تعدادی داشت، از جمله Nunchuk و T’JBang، که یادم می‌آید فکر می‌کردم جالب بود و من در مورد نیروی Ninja در کتاب GI Hama خواندم، بنابراین من هنوز دانش مبهم، حتی یک عشق نوستالژیک عظیم برای این بچه‌ها دارم. با این حال، من به طور خاص نیازی به نوستالژی ندارم تا وارد آن شوم، یک سیلوئت باحال یک سیلوئت باحال است و برای من کافی است. بیایید نگاهی به Nunchuk بیندازیم!

Nunchuk در یک جعبه بدون پلاستیک عرضه می شود و دارای یک صحنه زیبای شهر کوچک در جلو و همچنین تصاویر شخصیت های جالب در جلو و کناره ها است. سایت پالس حاوی برخی از اطلاعات بیوگرافی آقای بادوچی است:

رالف “نانچوک” بادوچی که توسط بهترین ها آموزش دیده است، به جی آی جو به عنوان مربی اصلی هنرهای رزمی خدمت می کند و این دانش را به کل تیم منتقل می کند. با حملات ویرانگر خود، Nunchuk واقعاً یک نیروی نینجا است.

من عاشق جیغ کوچک Ninja Force هستم. او با توجه به مشخصات قدیمی خود یک مربی هنرهای رزمی بود، بنابراین منطقی است. در این برگه همچنین آمده است که او ابتدا از یک استاد نابینای مرموز در دنور یاد گرفت، سپس به سانفرانسیسکو رفت، جایی که طوفان سایه سبک او را دید و او را به خدمت گرفت. این بسیار جالب است زیرا او را در دودمان Arashikage به عنوان شاگرد استاد نابینا قرار می دهد.

همانطور که انتظار دارید، رالف با یک نونچاکو همراه با یک جفت چنگال، دو شمشیر و یک چاقو همراه است.

چاقو یک تجهیزات طبقه بندی شده نسبتاً استاندارد است و به طور ایمن در یک غلاف روی دنده سینه و دستان او قرار می گیرد. این یک پلاستیک مستقیم و بدون رنگ است، که کمی ناامید کننده است زیرا آنها اخیراً در رنگ آمیزی تیغه های چاقوهای کوچک بسیار خوب عمل کرده اند. با این حال، این یک ویژگی خوب است و داشتن چیزهای کوچک مانند این به عامل جالب و سرگرم کننده این چهره ها به طور کلی کمک می کند. این افراد تا دندان مسلح هستند و می توانند هر چیزی را بر روی خود حمل کنند.

خود nunchuk ها کمی ناامید کننده هستند. آنها پلاستیک لاستیکی یک تکه و بسیار بد رنگ هستند. من احساس نمی‌کنم که آن‌ها به این شکل کوچک شده‌اند، حداقل برداشت من از نانچاک‌ها. من با نونچاکو بدون زنجیر فلزی مخالف نیستم، آنها ممکن است در واقع بهتر عمل کنند تا اسلحه را به راحتی در حرکت نشان دهند، فقط فکر می کنم خود قسمت کارکنان در اینجا می تواند بزرگتر باشد. در واقع برای من در حلقه های کمربند عقب بهتر به نظر می رسد، زیرا آنها عمقی دارند که بسیاری از چیزهای حجاری شده روی تسمه ها همیشه با آنها تماس نمی گیرند. این برای من به عنوان یک جزئیات کمربند خوب کار می کند، اما کمی طعنه آمیز است که اسلحه ای که رالف به عنوان اسم رمز خود انتخاب کرده، برای من ضعیف ترین سلاح در مجموعه است.

شمشیرها خیلی باحالن آنها شکل جالبی دارند، بسیار بد به نظر می رسند، و دارای رنگ نقره ای زیبا بر روی تیغه ها و پوسته های سبز هستند. من همیشه وقتی غلافی را می بینم که لبه تیغه ای را برای نگهداری سلاح نمی پوشاند کمی کج نگاه می کنم، اما این هم یک خط اسباب بازی است و فکر می کنم همیشه حلقه ها را به غلاف های بلند این کمربند ترجیح می دهم. وقتی خارج از خدمت شاید غلاف پشتی راه بهتری بود، اما از نظر من این یک مسئله بسیار جزئی است.

پنجه ها احتمالاً لوازم مورد علاقه من در مجموعه هستند. این چیزی نیست که او در ابتدا با آن آمده است، اما پنجه سه تیغه برای من یک اسلحه نمادین نینجا است، زیرا شخصیت هایی مانند Geki و Vega از Streetfighter دارند، بنابراین من آن را دوست دارم. آنها دارای حلقه هایی هستند که برای دست ها طراحی شده اند و به طور ایمن قرار می گیرند. پلاستیک کاملاً سفت است و تنها شکایتی که اینجا دارم این است که یک بار دیگر تیغه ها رنگ نمی شوند. اگر یک نوع کوله پشتی برای نگه داشتن پنجه ها در زمانی که استفاده نمی شود خیلی خوب بود، اما فکر می کنم به هر حال روی قفسه من چنگال می شود.

  با دوچرخه های الهام گرفته از باربی و Hot Wheels دایناکرافت تا تابستان رکاب بزنید

مجسمه اینجا فوق العاده محکم است زیرا او از بخش بزرگی از بدنه Retro Storm Shadow استفاده می کند که دارای چین های لباس زیبا، خطوط درز، بسته بندی و بافت است. بازوها برای من جدید به نظر می‌رسند و جزئیات زره‌ای مرتب دارند. برای من جالب است که بالشتک های شانه به عضله دوسر چسبانده شده است. من فکر می کردم که کل کوسن یک روکش قابل جابجایی باشد، بنابراین اگر می خواهید می توانید ظاهر کلاسیک تری داشته باشید. تکه پارچه ای که از عمامه اش بیرون می آید، حس خوشایندی از وزن به دست می دهد.

مفصل بندی بیشتر برای GI Joe Classified استاندارد است، البته با این تفاوت که دامن باندانای او کمی مانع حرکت رو به بالا می شود، اما نه چندان. از اینکه چقدر سر با این چیز روی آن جا تکان می خورد و کج می شود، تعجب کردم. شانه ها واقعاً سفت هستند و بنابراین لولای بیرونی کاملاً با حالت T استاندارد سازگار نیست. ابتدا فکر می کردم پدهای شانه مانع هستند، اما فکر می کنم دیسک شانه است. مچ‌ها به بالا/پایین می‌چرخند و معمولاً من این را دوست دارم، اما فکر می‌کنم با پنجه‌ها لولای داخل/خروجی را ترجیح می‌دادم. دم هدبند در پشت سر یک قطعه جداگانه است، بنابراین می چرخد.

رنگ‌آمیزی با چشم‌هایی که در برابر ترکیب ماسک خاکستری/باندانا و الگوی استتار نواری ببری کاملاً متمایز است، مناسب است. فکر می‌کنم این ارقام همیشه می‌توانند از کمی شستشو یا برس کشیدن خشک برای برجسته ، بافت‌های زیبا استفاده کنند، اما من دیگر چنین چیزی را از یک عدد خرده‌فروشی در این قیمت انتظار ندارم. تنها مشکل رنگی که دارم این است که ای کاش رنگ نقره ای روی پنجه و تیغه چاقو بود.

به طور کلی، Nunchuk یک چهره جامد با ظاهری کاملاً منحصر به فرد برای یک مرد با تعداد زیادی قطعات استفاده مجدد است. خوشحالم که آنها را می بینم که انگشتان پای خود را در نیروی نینجا فرو می برند و مشتاقانه منتظر زارتان نئون موهاوک حماسی دهه 90 هستم.

منبع: https://thefwoosh.com/2023/12/hasbro-g-i-joe-classified-ralph-nunchuk-baducci-review/