X-Shot Hyper Gel Trace Fire به نوجوانان اجازه می دهد دوباره مانند بچه ها بازی کنند

این زمانی از سال است که هوا خیلی زود تاریک و سرد می شود و نوجوانان به طور فزاینده ای وسوسه می شوند که در خانه بمانند و ساعت ها در شبکه های اجتماعی حرکت کنند.

آیا گاهی اوقات می خواهید صدای خنده آنها را از چیزی غیر از صفحه نمایش کوچک بشنوید؟ ببینم می دوند و خون می ریزند؟

ZURU مقدار کمی از یک محیط رقابتی

https://www.youtube.com/watch?v=l4NxNFyq7iM

این محصول با بسیاری از قرص هایپرژل ارائه می شود – به طور دقیق 10000 عدد. تنها چیزی که باید به آن توجه داشت این است که گلوله ها قبل از استفاده حدود 4-6 ساعت در آب خیس می شوند، اما این فقط انتظار را افزایش می دهد و مبارزه ژل را هیجان انگیزتر می کند. هنگامی که گلوله ها خیس شده و آماده استفاده هستند، مونتاژ بلستر بسیار آسان است. این شامل دستورالعمل هایی است که فقط به خواندن سریع نیاز دارند، بنابراین هیچ چیز آنقدر خسته کننده نیست که لذت را از بین ببرد.

با دارا بودن باتری قابل شارژ سریع، بلستر Trace Fire بین حالت‌های دستی و خودکار نیز جابه‌جا می‌شود، که بچه‌ها را ساعت‌ها سرگرم می‌کند، چه بخواهند به تنهایی یا با دیگران بازی کنند.

اگرچه مهره ها نرم هستند، اما به سختی می کشند، اما عینک ایمنی دارند تا به کسی آسیب نرسد.

این بلستر تنها با قیمت 39.99 دلار، گرانتر از آنچه هست به نظر می رسد و کار می کند، و هزینه شنیدن خنده های کودکانتان مانند زمانی که بچه بودند، گران قیمت است. مطمئناً ارزش یک سفر به Walmart یا Target، یا شاید یک مرور سریع در آمازون را در این فصل تعطیلات دارد.

  Star Wars DC Multiverse Marvel Street Fighter Warhammer Transformers بیشتر!

و وقتی این کار را انجام دادید، شاید عینک ایمنی خود را از اعماق گاراژ بیرون بیاورید، زیرا بچه ها نمی خواهند آنها را در خانه شما بگذارند.


X-SHOT Hyper GEL TRACE FIRE BLASTER

نوجوانان می توانند گلوله هایپر ژل را با سرعت 170 فوت در ثانیه با دو حالت مختلف منفجر کنند. بلستر دارای یک قیف با ظرفیت 600 گلوله و همچنین یک مجله است که 850 گلوله اضافی را ذخیره می کند. دارای یک باتری قابل شارژ و شامل 10000 گلوله و عینک محافظ است.منبع: https://thetoyinsider.com/zuru-x-shot-hyper-gel-trace-fire-will-blaster-review/