Unstable Games چهار بازی جدید را برای تابستان عرضه می کند

Unstable Games به تازگی دو بازی با موضوع حیوانات به نام‌های Unstable Unicorns Diamond Edition و Fishy Squishy Crusty Quirky منتشر کرده است و قصد دارد ماه آینده دو بازی الهام‌گرفته از طبیعت را منتشر کند. Command of Nature and Garden Variety از اول جولای به مجموعه این شرکت می پیوندد.

نسخه Diamond Unstable Unicorns شامل چهار تک شاخ نهایی جدید، هنر جعبه فویل با جزئیات، یک قالب D4 با هسته درخشان و چهار کارت معاملاتی هولوگرافیک است. Unstable Unicorns Diamond Edition (20 دلار) هم اکنون در Target در دسترس است و در تاریخ 1 ژانویه در سایر خرده فروشان در دسترس خواهد بود.

در بازی Unstable Games’s Fishy Squishy Crusty Quirky (15 دلار) که اکنون در Barnes & Noble موجود است، بازیکنان تور خود را برای گرفتن موجودات دریایی مختلف و گرفتن امتیاز از آنها می اندازند، همه اینها در حالی که در حال نبرد با دریای خطرناک هستند. بازی کارت استراتژیک در تاریخ 1 ژانویه به محصولات دیگر خرده فروشان خواهد پیوست.

در Command of Nature (20 دلار)، بازیکنان برای کسب عنوان Master of the Elements به رقابت خواهند پرداخت. آنها می توانند نقش یک حکیم را بازی کنند و جنگجویان را از جناح های Droplet، Twig، Pebble و Leaf احضار کرده و مخالفان خود را شکست دهند. در طول Garden Variety (8 دلار)، بازیکنان از استراتژی و شانس برای جمع آوری هر چه بیشتر موجودات باغ استفاده می کنند. آنها همچنین می توانند کارت های گل های وحشی و موجودات را جمع آوری کنند در حالی که از Gnomes خسته هستند.

Unstable Unicorns Diamond Edition و Fishy Squishy Crusty Quirky برای کودکان 8 سال به بالا طراحی شده اند، در حالی که Command of Nature برای بازیکنان 10 سال به بالا و Garden Variety برای کودکان 7 سال به بالا طراحی شده است.

منبع: https://toybook.com/unstable-games-card-games-launch/