Trivial Pursuit Infinite لمس دیجیتالی را به شب های بازی شما اضافه می کند

امروز روز ملی آزمون است، به این معنی که وقت آن است که بازی چیزهای بی اهمیت مورد علاقه همه، یعنی Trivial Pursuit را انجام دهیم…اما این بار، دیجیتال است!

Hasbro بازی Trivial Pursuit Infinite را ارائه می‌کند که بهترین بخش‌های کلاسیک محبوب را می‌گیرد و آن را به یک تجربه دیجیتال جدید تبدیل می‌کند. اکنون خانواده ها می توانند رایانه، لپ تاپ و دستگاه های تلفن همراه خود را به شب های بازی بیاورند و هوش خود را آزمایش کنند. موضوعات محبوب

خانواده ها می توانند سبک های کلاسیک Trivial Pursuit را با چالش روزانه حفظ کنند. در این حالت، بازیکنان به شش سوال پاسخ می‌دهند، یکی در هر شش دسته کلاسیک، از جمله هنر و ادبیات، سرگرمی، جغرافیا، تاریخ، علم و طبیعت، و ورزش و اوقات فراغت. بازیکنان می‌توانند هر روز برای دریافت دور جدیدی از سؤالات برگردند و با دوستان خود رقابت کنند تا ببینند چه کسی می‌تواند بهترین برد را داشته باشد.

آیا می خواهید از دسته بندی های کلاسیک فراتر بروید؟ بازیکنان می توانند در حین بازی Infinite Pursuit به سوالات مربوط به موضوعات مورد علاقه خود پاسخ دهند. این بازی از سوالات ایجاد شده توسط هوش مصنوعی برای آزمایش دانش شما در مورد هر موضوعی از جمله آهنگ ها، شخصیت های دهه 90 و حتی آخرین وسواس شما استفاده می کند.

  Hasbro با اسباب‌بازی‌های جدید Beyblade، برنامه، پاره می‌شود

خانواده ها می توانند با بازی Trivial Pursuit Infinite در trivialpursuit.com رقابت کنند و ببینند چه کسی باهوش ترین است. برای مشاهده مجموعه Hasbro از نسخه های کلاسیک، خانگی و مجوز Trivial Pursuit، به hasbro.com مراجعه کنید.

منبع: https://thetoyinsider.com/hasbro-trivial-pursuit-infinite-launch/