Tonies سه فیگور جدید را برای کمک به بچه‌ها در آرامش، انجام یوگا و حتی تمرین‌های کوچک ارائه می‌دهد

کودکان می‌توانند آواز بخوانند تا با تونی‌های جدید، مهارت‌های ذهن‌آگاهی و تمرین‌های کوچک را یاد بگیرند!

تونی‌ها چهره‌های کلکسیونی همیشه سرگرم‌کننده‌ای هستند که انواع نمایش‌ها، فیلم‌ها و دیگر فرنچایزهای مورد علاقه کودکان را به نمایش می‌گذارند. برای گوش دادن به آهنگ ها، داستان های صوتی و موارد دیگر، بچه ها فقط باید یک فیگور تونی را روی جعبه تونی قرار دهند. اکنون این شرکت سه شکل جدید را ارائه می‌کند که به کودکان کمک می‌کند تا استراحت کنند، مدیتیشن کنند، یوگا انجام دهند و تمرین‌های کوچک را انجام دهند.

Mindfulness Tonie، Mo the Sloth، کودکان را از طریق تکنیک‌های تمدد اعصاب و مدیتیشن متناسب با سنشان راهنمایی می‌کند و در 8 مکان کاوش می‌کند. Potty Training Tonie به گونه ای طراحی شده است که با حقایق، آهنگ ها و داستانی در مورد دو کودک که در حال یادگیری استفاده از توالت هستند، آموزش پوتین را سرگرم کننده تر کند. یوگا تونی، سارا لاما، قصد دارد یوگا را با ژست‌های ساده به کودکان آموزش دهد.

علاوه بر پیشنهادات جدید، Tonies دارای تعداد زیادی شخصیت است که بچه‌ها قبلاً دوستشان دارند، مانند فیگورهای اکشن منجمدپرنسس های دیزنی و پاترول.

مجسمه های جدید هم اکنون در فروشگاه اینترنتی تونیز در دسترس هستند. به فرزندان زندگی خود یک دوست جدید هدیه دهید که بتواند آنها را در تمام سفرهای احساسی دوران کودکی همراهی کند!

  "ایستگاه اسکی Astro Boy" نصب تعطیلات توسط LCX x ToyQube

منبع: https://thetoyinsider.com/tonies-new-figures-mindfulness-news/