Tapouts کودکان را درگیر یادگیری اجتماعی-عاطفی می کند

یادگیری اجتماعی-عاطفی مهارتی است که هر کودکی باید داشته باشد، و استفاده از روش‌های تندرو آن را بیش از هر زمان دیگری در دسترس قرار می‌دهد. Tapouts یک برنامه آنلاین است که بچه ها را گرد هم می آورد تا مهارت های اجتماعی-عاطفی را با یکدیگر و با یکی از مربیان واجد شرایط شرکت تمرین کنند.

هر هفته، بچه‌ها برای یک جلسه 30 دقیقه‌ای، با غلاف خود، گروهی از بچه‌های همفکر در همان گروه سنی، به یک تماس ویدیویی متصل می‌شوند. در طول این مدت، کودکان در جلسات و بازی‌های آزاد شرکت می‌کنند که در آن یکی از مربیان Tapouts به آنها کمک می‌کند تا موضوعاتی را که در مدرسه در مورد آنها نمی‌آموزند کشف کنند. موضوعات شامل شناسایی و بیان احساسات، مدیریت افکار، ایجاد انعطاف‌پذیری، و نحوه بیان ایمن احساسات از طریق رفتار است.

همانطور که خانواده ها به یادگیری اجتماعی-عاطفی در خانه می پردازند، Tapouts یک منبع اضافی برای والدین است تا اطمینان حاصل کنند که فرزندانشان مهارت های اجتماعی-عاطفی خود را در یک محیط گروهی تمرین می کنند. هزینه اشتراک Tapouts 25 دلار در هفته در پرداخت ماهانه است.

با استفاده از Tapouts، والدین می توانند مطمئن باشند که فرزندانشان با مهارت های مورد نیاز برای تبدیل شدن به فردی با سازگاری عاطفی بزرگ خواهند شد!

خوانندگان Toy Insider می توانند یک ماه رایگان از خدمات Tapouts با استفاده از کد زیر دریافت کنند: TOYINSIDER100

منبع: https://thetoyinsider.com/tapouts-news/

  یادگیری و بازی مانند PB&J با میز مدرسه Pretendables است