Taco Cat Goat Cheese Pizza یک بازی مهمانی است که سیلی می زند

چند هفته پیش، با بازی پیتزای پنیر بز تاکو گربه که در جیب پشتی ام جاسازی شده بود، از گروهی از دوستانم دیدن کردم.

اگرچه من در مورد این نام احمقانه تردید داشتم، آنها در نهایت از من پرسیدند که آیا می توانند بازی را حدود 5 دقیقه پس از راند اول ادامه دهند. با بازی 9.99 دلاری Tacos and Goats Galore، به شاهکار به ظاهر غیرممکن قهرمان شب بازی دست یافته بودم – عنوانی که برخی فقط می توانند رویای آن را داشته باشند.

اگر می‌خواهید وقتی حتی سخت‌ترین گروه‌ها را تحت تأثیر قرار می‌دهید، همین احساس موفقیت را داشته باشید، ممکن است تعجب کنید که بازی با نامی مانند «پیتزای پنیر گربه تاکو» چگونه کار می‌کند.

این بازی از نظر بصری برای کودکان و بزرگسالان سرگرم کننده است. | منبع: Dolphin Hat Games

خوب، این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد، و درک آن بسیار آسان است. این از کسی است که مکرراً سرش را تکان می دهد در حالی که دستورالعمل های بازی با ورق در یک گوش و از گوش دیگر خارج می شود. بازیکنان تعداد مساوی کارت را پراکنده می کنند و به نوبت آنها را می زنند، به این امید که کارت ها را با ترتیب کلمات گفته شده مطابقت دهند: “تاکو، گربه، بز، پنیر، پیتزا”. اگر کلمه با کارت مطابقت داشته باشد، بازیکنان روی انبوه ضربه می زنند و هر کسی که آخرین نفر باشد کارت ها را دریافت می کند. برنده توسط هر کسی که کارت اول تمام شود مشخص می شود.

به نظر آسان می رسد، اما ذهن شما مانند بازی، شما را فریب می دهد.

  چهار Bearabuddies جدید از Bearaby راحتی دنج را برای بزرگسالان به ارمغان می آورند

چند شخصیت دیگر مانند ناروال، مارموت و گوریل وجود دارد که بازیکنان باید با آنها روبرو شوند تا عمل احمقانه ای را انجام دهند که مربوط به حیوان است و به بازی سیلی بزنند. نه تنها یک زمان خنده سرگرم کننده و تضمینی است، بلکه یک تجربه یواشکی برای کودکان 8 سال به بالا برای تمرین حافظه و رفلکس های خود است.

چیزی که واقعاً این بازی را متمایز می کند این واقعیت است که اندازه کلاسیک یک دسته کارت استاندارد دارد. بچه‌ها و بزرگسالان می‌توانند آن را به هر جایی ببرند: به جلسات، به رستوران، در کنار جاده در صورت پنچر شدن لاستیک، به بار محلی غواصی، به کافه تریا مدرسه – امکانات بی‌پایان است. سرعت فوق العاده سریع است و خود بازی فقط حدود 10-15 دقیقه طول می کشد. با این حال، این را با یک دانه نمک به عنوان گردش و زمان از شما دور خواهد کرد.

این بازی با قیمتی مقرون به صرفه و در خرده فروشی های بزرگ موجود است، این بازی خاطرات گرانبها و هدیه ای عالی برای هر تولد یا تعطیلات ایجاد می کند.

یک پدربزرگ و مادربزرگ، یک نوجوان عبوس، یک دانش‌آموز کلاس دومی یا یک عمویی که بیش از حد از میز پذیرش استقبال می‌کند، اضافه کنید و این تجربه بازی‌های کلاه دلفین به شما یادآوری می‌کند که زمان خانوادگی چیست.منبع: https://thetoyinsider.com/taco-cat-goat-cheese-pizza-review/