Super7: ThunderCats ULTIMATE! بررسی خزندگان

Psst! هی بچه! چگونه از بهترین ULTIMATES اعداد بیشتری بدست آوریم! آیا قبلاً فهمیده اید؟ خوب، چند نفر را بیاورید که خیلی شبیه او هستند و اتفاقاً زیردستان او هستند!

آره! من بارها می گویم که Slithe بهترین ULTIMATES است! در این نقطه رقم بخورد. آره! او شخصیت مورد علاقه من در ThunderCats است، اما من واقعاً معتقدم که از نظر ساختار کلی، شباهت و درخشندگی ساده، Slithe بهترین است. البته بالای ماکمن، ری فیله، جونکارد و چند نفر دیگر نشسته اند. بنابراین، جدای از دریافت یک نسخه اسباب‌بازی قدیمی از او (که هنوز هم بسیار به آن امیدوار هستم، و به زودی!)، یافتن سازندگان ارتش از گونه‌های او که در نوع خود واقعاً عالی به نظر می‌رسند راهی است که باید ادامه داد.

باید بگویم، حتی با وجود علاقه‌ای که به اسلیت دارم، واقعاً انتظار نداشتم که Super7 این خزنده‌ها را در ULTIMATES معرفی کند! دو برابر. اما خیلی منطقی است. اینها (به طور منطقی) از تعداد زیادی از قطعات Slithe استفاده مجدد می کنند، و با ارائه سه نوع مختلف در Warrior، Guard و Brute، Super7 سه سازنده ارتش را به قیمت یکی (برای آنها) مستقر می کند و بیشتر هزینه پرداخت شده است. چند سال قبل. این ترکیب خوبی از انتشارات مالیاتی کارآمد برای شرکت برای ارتباط با طرفداران ThunderCats مانند من است که تقریباً همه چیز را می خواهند.

حالا، این بدان معنا نیست که Super7 چیزهای جدید زیادی به ما نداده است تا هر نسخه را سرگرم کننده و جالب کنیم، زیرا این کار را کرده است. ما دو پرتره جدید دریافت کردیم، و هر نسخه شامل هر دو (متاسفانه، Brute من با دو سر یکسان آمد)، و همچنین تکه های لباس جدید منحصر به فرد (پلاستیک و پارچه) و سه سلاح منحصر به فرد. برای هر کدام رنگ‌آمیزی منحصربه‌فرد اضافه کنید، و این امر باعث می‌شود تعداد بسیار متنوعی از استخدام‌کنندگان جدید برای ارتش جهش‌یافته اسلیت ایجاد شود.

  نقد و بررسی جعبه‌گشایی و بررسی اسباب‌بازی «LOONG PRESENTS THE TREASURE SERIES» پاپ مارت

متوجه شدم، این ممکن است برای برخی از طرفداران ThunderCats کمی بیش از حد باشد، اما حتی اگر فقط یکی را بخواهید، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. من شخصا Brute را ترجیح می دهم، اما رنگ های روشن تر و کلوپ سرد گارد نیز خودنمایی می کند. لژیون های خزندگان، شغال ها و مونکیان ها مدت زیادی در سری ThunderCats حضور نداشتند، اما مرد، اگر آنها آنجا بودند، جهش یافته ها شاید شانس بیشتری داشتند. حالا من می‌خواهم پسران شغالمن و مونکیان هم در صف باشند.

ThunderCats U! خط واقعاً در حال پختن است، و با سری های 7، 8 و 9 در راه است، و همچنین لعنتی CAT’S LAIR (!!!)، پیش غذای خوبی برای سال بزرگی است که 2024 خواهد بود. اینها مستقیماً از Super7 در حال حاضر، اما آنها باید به زودی از BBTS می آیند!

جنگجوی خزنده

گارد خزنده

خزنده BRUTE

منبع: https://thefwoosh.com/2023/11/super7-thundercats-ultimates-reptilians-review/