Storypod بچه‌ها را به یک ماجراجویی صوتی با Chase از PAW Patrol دعوت می‌کند

آخرین همکاری Storypod احتمالا بهترین است!

Storypod و PAW Patrol درست به موقع برای ارائه هدایای تعطیلات با یکدیگر همکاری کرده اند. سه PAW Patrol Crafties با یک کتاب، توکن و کیف مارک Storypod تا سال آینده عرضه خواهند شد.

Crafties شخصیت های شایان ستایش Storypod هستند که توسط مربیان برای برانگیختن تخیلات نوظهور با داستان ها و آهنگ های مناسب سن ساخته شده اند. کودکان نوپا 3 سال به بالا به سادگی Craftie خود را روی Storypod فشار می دهند تا یک ماجراجویی صوتی را تجربه کنند. پس از فشار دادن، بچه ها می توانند Crafties را از Storypod بدون قطع شدن صدا حذف کنند.

ایجاد شده توسط Spinmaster Entertainment و پخش در Nickelodeon، پاترول ماجراهای پسر بچه ای به نام رایدر با فن آوری و تیم توله سگ هایش را دنبال می کند که آماده نجات روز هستند. چیس، مارشال، رابل، اسکای، راکی، زوما، اورست و ردیاب با هم کار می کنند تا Adventure Bay را ایمن نگه دارند.

چیس، یک توله سگ ورزشکار با نگرش مثبت، اولین شخصیت از سه شخصیت دوست داشتنی PAW Patrol است که به عنوان یک کرفتی به کتابخانه Storypod می پیوندد. با این حال، PAW Patrol تنها دارایی پارامونت نیست که وارد عمل می شود. سرنخ های آبی و شما! و مجوزهای Bubble Guppies نیز مجموعه Crafties Storypod را گسترش خواهند داد.

برای خرید Chase Craftie (21.99 دلار)، والدین ابتدا به یک Storypod نیاز دارند. کیت استارتر Storypod (84.99 دلار) شامل پخش کننده صوتی، یک کیسه چای سبز قابل تعویض و قابل شستشو با ماشین، یک طناب که دستان کوچک بتوانند Storypod را حمل کنند و یک برچسب داستان برای ضبط 60 دقیقه اول داستان ها و خاطرات خانوادگی است. با اپلیکیشن Storypod، عزیزان می‌توانند داستان‌ها، آهنگ‌ها، خاطرات و موارد دیگر را ضبط کنند که بچه‌ها از بازی بارها و بارها در Storypod خود لذت ببرند.

  Proox soap dispenser | unitedbluerise.com

Storypods را می توان در storypod.com خریداری کرد.


PAW PATROL CHASE STORYPOD

چیس، یک توله سگ ورزشکار با نگرش مثبت، اولین شخصیت از سه شخصیت دوست داشتنی PAW Patrol است که به عنوان یک کرفتی به کتابخانه Storypod می پیوندد. به عنوان یک کرفتی نرم، بچه های کوچک می خواهند کلاه پلیس آبی یا گوش های صورتی او را لمس کنند. به دنبال دو اثر کوچک پنجه روی سینه و روی کلاه او باشید.منبع: https://thetoyinsider.com/paw-patrol-storypod-launch/