Squishable Holiday مخملی شایان ستایش و عجیب را به نمایش می گذارد

Squishable آماده است تا در این فصل تعطیلات در کنار آتش گرم بخوابد و مجموعه کاملی از اسباب بازی های مخمل خواب دار با تم تعطیلات را برای پیوستن به شما راه اندازی می کند. در حالی که هزاران حیوان عروسکی سنتی شایان ستایش برای در آغوش گرفتن وجود دارد، Squishable همچنین دارای حیوانات عروسکی منحصربفرد دیگری برای همراهی با آنها است.

از نکات جالب این مجموعه می توان به مرد شرور شیرینی زنجفیلی با چشمان قرمز، پاپیونی به شکل کره چشم و دهانی دوخته شده اشاره کرد. گوزن شمالی اهریمنی با شاخ سیاه، ، قرمز، سه چشم و مهار گوتیک. و درختی گوتیک با شاخه های سیاه و خاکستری، جمجمه به جای ستاره و زنجیر به جای قلع.

برای داشتن فضایی محتاطانه تر، بچه ها می توانند با درخت کریسمس شبح وار و تاج گل کریسمس شبح وار بغل شوند. درخت و تاج گل دارای چهره های شیطانی هستند که با لهجه های بنفش تیره و سیاه ترکیب شده اند، از جمله کمان، کره چشم، جمجمه و بال!

این اسباب بازی های مخمل خواب دار برای طرفداران بسیار مناسب است کابوس قبل از کریسمس. این ترکیبی عالی از هالووین و کریسمس است!


  مجموعه خود را با این عروسک های Rainbow Brite و Strawberry Shortcake شیرین کنید

PLUSH تعطیلات خرد

این مجموعه مجلل دارای نسخه‌های مجلل از تصاویر تعطیلات، از جمله خانه‌های شیرینی زنجبیلی، پوانستیا و بابانوئل است، اما همچنین دارای جایگزین‌های عجیب و غریب (اما هنوز شایان ستایش)، از جمله شیطان مرد شیرینی زنجفیلی، درخت کریسمس گوتیک، گوزن شمالی شیطانی و غیره است.منبع: https://thetoyinsider.com/squishable-weird-holiday-plush-news/