“Spidey and His Incredible Friends” به باشگاه Tonies می پیوندد

Spidey و دوستانش در حال راه اندازی مجموعه tonies هستند!

این تونی های مرد عنکبوتی قبلاً به عنوان یک انحصاری Walmart در دسترس بودند اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش بسته نرم افزاری، اما اکنون بچه ها می توانند شخص عنکبوتی مورد علاقه خود را به صورت جداگانه دریافت کنند. این تونی‌ها که برای کودکان ۳ سال به بالا طراحی شده‌اند، دارای Spidey، Spin و Ghost-Spider هستند و از قدرت عنکبوتی خود برای مقابله با افراد بد استفاده می‌کنند.

تعجب اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش تن ها | منبع: tonies

هر فیگور تونی وقتی روی جعبه تونی قرار می گیرد، داستان ها و آهنگ های صوتی مختلفی را پخش می کند. سه تونی بازی می کنند اسپایدی و دوستان شگفت انگیزش آهنگ تم و “Webs Up!” ” و همچنین یک آهنگ و داستان بی نظیر. در داستان Spin، باند باید یک Wozzlesnook را آزادانه بررسی کند. در داستان Spidey، باند باید Electro را از تخریب یک شهربازی متوقف کند. در داستان Ghost-Spider، او باید Spidey و Spin را پس از هیپنوتیزم شدن توسط ریتم هیپنوتیزم Doc Ock نجات دهد.

در زمان انتشار، Ghost-Spider Tonie از قبل فروخته شده است، بنابراین بزرگسالان و طرفداران کوچک Spidey می خواهند این تونی ها را به سرعت دریافت کنند! قهرمانان کوچک نمی توانند صبر کنند تا از فناوری جدا شوند و داستانی را با افراد عنکبوتی مورد علاقه خود تجربه کنند!

منبع: https://thetoyinsider.com/spidey-and-his-amazing-friends-tonies-launch/

  بیوگرافی احمد واعظی مداح و همسرش + زندگی شخصی و فرزندان و مداحی ها | pelan3