REBEL MOON اثر زاک اسنایدر، قسمت اول: فرزند آتش

پس از فرود تصادفی بر روی ماه در لبه جهان، کورا (سوفیا بوتلا)، غریبه ای با گذشته مرموز، زندگی جدیدی را در میان یک دهکده کشاورزی آرام آغاز می کند. اما زمانی که نایب السلطنه ظالم بالیساریوس (فرا فی) و فرستاده ظالمش دریاسالار نوبل (اد اسکرین) متوجه می شوند که کشاورزان ناخواسته محصولات خود را به بلادکس ها (کلئوپاترا کلمن و ری فیشر) فروخته اند، او به زودی تنها امید آنها برای بقا می شود. – رهبران گروهی از شورشیان که توسط دنیای مادر شکار شده اند.

وظیفه یافتن مبارزانی است که می خواهند جان خود را برای دفاع از مردم ولدت به خطر بیندازند، کورا و گونار (میکیل هویسمن)، یک کشاورز مهربان و ساده لوح به واقعیت های جنگ، در جستجوی Bloodaxes به دنیاهای مختلف سفر می کند و یک جمع کوچک جمع می کند. گروهی از جنگجویان که در طول راه نیاز مشترکی به رستگاری دارند: کای (چارلی هانام)، خلبان و اسلحه اجاره ای. ژنرال تیتوس (جیمون هونسو)، یک فرمانده افسانه ای؛ نمسیس (دونا بائه)، شمشیر زن چیره دست؛ تارک (استاز نیر)، اسیر با گذشته سلطنتی. و میلیوس (ای. دافی)، مبارز مقاومت. در بازگشت به Veldt، جیمی (با صدای آنتونی هاپکینز)، یک محافظ مکانیزه سابق که در پشت صحنه پنهان شده است، با هدف جدیدی از خواب بیدار می شود. اما انقلابیون تازه تشکیل شده باید یاد بگیرند که به یکدیگر اعتماد کنند و قبل از اینکه ارتش های جهان مادر بیایند تا همه آنها را نابود کنند، به عنوان یکی بجنگند.

پوستر REBEL MOON – Part 1: A CHILD OF FIRE

از زک اسنایدر، فیلمساز 300، مرد پولادین و ارتش مردگان، REBEL MOON، یک فیلم رویدادی دو قسمتی است که دهه ها در حال ساخت است. قسمت اول: بچه آتش در نتفلیکس در 22 دسامبر نمایش داده می شود.

  با این اشتراک باشگاه کتاب کودکان ارزش های مثبت را بیاموزید

تریلر رسمی در پایان GeekedWeek نتفلیکس، همراه با نمایش “Rebel Moon Showcase” (در زیر به طور کامل تماشا کنید) منتشر شد، جایی که کارگردان Zack Snyder تریلر را تحلیل کرد (کلیپ خاص در بالا). Fk من متاثر و هیجان زده هستم و نمی توانم صبر کنم تا این فیلم را تکه تکه تماشا کنم!

همه موارد فوق از طریق YT / درباره Rebel Moon بیشتر بدانید اینجابه سلامتی.

سایر موارد قابل کلیک:
به پشت صحنه نگاه کنید
تریلر را تماشا کنید


منبع: http://toysrevil.blogspot.com/2023/11/zacksnyders-rebel-moon-part-one-child.html