Pocket.watch از شرکای خلاق جدید استقبال می کند

Pocket.watch، شرکت سرگرمی دیجیتال کودکان و خانواده، از هشت سازنده جدید به مجموعه 40 شریک سازنده دیگر خود استقبال می کند که نماینده 830 میلیون مشترک YouTube هستند.

Daniel LaBelle، The McClure Twins، Dominoki Kids Songs، Papa Jake، Akili and Me، Wilson World، Gaby و Alex و Toys AndFun Sisters به ​​عنوان شرکای خلاق به pocket.watch خواهند پیوست. هر سازنده بیش از 1 میلیون مشترک در YouTube دارد و همچنان در دسته ویدیوهای سرگرمی کودکان و خانواده محبوب است.

این شرکت دارای یک کتابخانه محتوا متشکل از بیش از 37000 ساعت محتوای کودکان و خانواده است که برای توزیع در دسترس است. Pocket.watch محتوای جدیدی را با سازندگان مشهور کودکان تولید می کند و ویدیوها را در 43 پلتفرم مانند Hulu و Amazon Prime در چندین کشور توزیع می کند.

مشارکت های جدید به گسترش محتوای pocket.watch، از کمدی و بازی گرفته تا آموزش و موسیقی ادامه خواهد داد.

چیس لاندو، معاون ارشد مشارکت سازندگان در pocket.watch، می‌گوید: «Pocket.watch برای مشارکت با سازندگانی ارزش قائل است که با تنوع محتوای موجود برای کودکان و خانواده‌ها در ارتباط هستند تا با هم از آن لذت ببرند. ما از همکاری با این سازندگان تأثیرگذار برای استفاده از مخاطبان انبوه آنها و همکاری با آنها برای افزایش درآمدزایی و در عین حال رشد و تنوع برندهایشان، هیجان‌زده هستیم.»

منبع: https://toybook.com/pocket-watch-partners-news/

  نقد و بررسی بازی تخصصی: بازی با ورق زیبا، پرنسس زیبا