Playview Brands بادی های Minecraft و NERF را به حیاط خلوت می آورد

Playview Brands در حال راه‌اندازی اسباب‌بازی‌های Minecraft و NERF است که بچه‌ها را دسته دسته به حیاط خلوت می‌آورد. این مجموعه‌ها که برای بچه‌های ۸ سال به بالا طراحی شده‌اند، بازی در فضای باز را به‌طور چشمگیری افزایش می‌دهند.

Minecraft Creeper Snowsled یک سورتمه بادی مستطیل شکل است که شبیه یکی از بی رحم ترین هیولاهای Minecraft است. سورتمه به طور انحصاری در Toys “R” Us Canada موجود است. مجموعه بلوک‌های ساختمانی 6 تکه Minecraft شامل شش بلوک بادی است که بچه‌ها می‌توانند برای ساختن دژها، برج‌ها و موارد دیگر روی هم بگذارند. بلوک‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که شبیه آن‌هایی در Minecraft هستند، از جمله سنگ‌فرش، علف و گدازه یا حیواناتی مانند خزنده، اندرمن و خوک.

مجموعه NERF BUNKR Battle Zones برای تقویت هر نبرد NERF blaster طراحی شده است. بسته رقابتی Battle Zones شامل چهار مانع بادی است که بچه‌ها می‌توانند در جنگ پشت آن‌ها پنهان شوند. قلعه نبرد NERF BUNKR یک سپر بادی است که به اندازه کافی بزرگ است تا دو کودک در پشت آن پنهان شوند. اگر اسباب‌بازی‌های بادی به سبک بچه‌ها نیستند، می‌توانند لوازم جانبی BUNKR را نیز بررسی کنند تا همه بلسترهای خود را ذخیره کنند، از جمله جعبه حمل‌کننده رزمی، Battle On کوله پشتی، و Stow & Go Clash Cache.

چه بچه‌ها ساخت و ساز را ترجیح دهند یا جنگیدن، مجموعه بادی‌های Playview Brands مطمئناً هر مهمانی در حیاط خلوت را بالا می‌برد.

  آخرین تجربه Roblox جادوی موسیقی "Trolls Band Together" را به نمایش می گذارد

منبع: https://thetoyinsider.com/playview-brands-minecraft-and-nerf-toys-launch/