Peppa Pig برای فصل جدیدی از سرگرمی و دوستی بازمی گردد

پپا اینجاست و تمام شادی بازیگوش خود را به فصل دیگری از سریال تلویزیونی خود می آورد!

خوک پپا اکنون 9 فصل است که کودکان را در سراسر انگلستان و فراتر از آن خوشحال می کند … تقریباً 10! فصل 10 سریال Hasbro به زودی منتشر می‌شود و پپا، دوستان و خانواده‌اش در حال بازی ، وانمود ،، یادگیری مهارت‌های جدید و موارد دیگر خواهد بود. این فصل در تاریخ 4 دسامبر در نیک جونیور پخش می شود و با پخش منظم “Peppa’s Holiday Pep-tacular” در روزهای هفته تا 21 دسامبر ادامه می یابد.

فصل 10 شامل 13 قسمت جدید است. “Granny Sheep Moves In” به بچه ها نشان می دهد که چگونه زندگی به عنوان یک خانواده می تواند به خودی خود یک ماجراجویی باشد، زیرا Granny Sheep تصمیم می گیرد مبلمان را در خانه سوزی و مومیایی Sheep ترتیب دهد. این فصل شخصیت Granny Sheep و اولین خانواده چند نسلی سریال را معرفی می کند. کودکان همچنین می‌توانند از «ایگلو» برای فصل زمستان الهام بگیرند زیرا پپا، جورج و بابا خوک در حال ساخت یک ایگلو در برف هستند.

این به دور از تمام فصل جدید برای ارائه است! ماجراجویی در ساخت فناوری جدید در «ربات پدربزرگ»، یادگیری همه چیز در مورد کاغذسازی در «بازی های کاغذی»، کمک به پرندگان نیازمند در «سوئیفت کوچولو» و بسیاری موارد دیگر باعث می شود کودکان دوباره عاشق پپا شوند.

  بچه‌ها می‌توانند با Skoosherz جدید از Build-A-Bear برای روز ملی آغوش بغل شوند.

فصل جدید از خوک پپا اولین نمایش نیک جونیور در 4 دسامبر در ساعت 7 بعد از ظهر به وقت شرقی است. قسمت های جدید تا 21 دسامبر هر روز هفته، دوشنبه تا جمعه منتشر می شود. اگر بچه‌ها نتوانند پس از لذت بردن از فصل جدید از پپا سیر شوند، می‌توانند فصل‌های 3-6 سریال را از اول ژانویه در نتفلیکس پخش کنند.

منبع: https://thetoyinsider.com/peppa-pig-season-10/