Neopets هنر کلاسیک را دوباره وارد گیم پلی بازی خواهد کرد

پیر و جوان نئوپیان آن را درخواست کرده‌اند، و بالاخره به اینجا رسید: Neopets سبک هنری کلاسیک خود را در 23 ژانویه دوباره معرفی می‌کند!

به روز رسانی آنلاین انجمن حیوانات خانگی دیجیتال به این معنی است که بازیکنان در آینده انتخاب های بیشتری خواهند داشت و می توانند بین سبک “حیوان خانگی تبدیل نشده” (UC) بازی قبل از 2007 و سبک “حیوان خانگی تبدیل شده” جابجا شوند. این به روز رسانی تلاشی برای دموکراتیک ، تجربه UC Neopet خواهد بود، زیرا حیوانات خانگی UC در حال حاضر بسیار کمیاب و بسیار ارزشمند هستند.

قبل از سال 2007، سبک هنری Neopets با ظاهری که قبلاً یکپارچه‌سازی شده بود، مورد قدردانی و تعریف قرار می‌گرفت. این تبدیل زمانی معرفی شد که Neopets به Viacom فروخته شد و قصد داشت سفارشی‌سازی حیوانات خانگی را آسان‌تر کند و Neopets را به فضای بازی تجاری‌تر تبدیل کند. با این حال، به چند بازیکن این امکان داده شد که حیوانات خانگی خود را تغییر ندهند. اینها UC های گرانبهایی هستند که امروزه می شناسیم.

اولین نگاه به شخصیت غیر باینری جدید Neopets. | منبع: Néopets

UC های باقی مانده به طور خودکار به سبک جدید تبدیل می شوند و به هر بازیکن فرصت برابر می دهد تا حیوان خانگی خود را به سبک کلاسیک UC سفارشی کند یا آن را به دلخواه ارتقا دهد. این به عنوان بخشی از یک به‌روزرسانی هیجان‌انگیز دیگر Neopets است. یک استودیوی سبک جدید معرفی می شود و اولین شخصیت غیر باینری Neopets را به عنوان یک معامله گر معرفی می کند!

و برای بازیکنانی که با از دست دادن حیوانات خانگی قبل از سال 2007 کمی احساس نارضایتی می کنند، Neopets به افراد قدیمی جوایز اختصاصی Old Pet جایزه می دهد. زنده باد نئوپیا!

  جعبه‌بندی 2023 کتاب اسباب‌بازی: 10 محصول برتر سال 2023

منبع: https://thetoyinsider.com/neopets-classic-art-style-news/