Mycelia تصاویری خیره کننده و سرگرم کننده را با قارچ ترکیب می کند

قارچ ها همچنان به شکوه خود ادامه می دهند. اکنون قارچ ها ستاره نمایش در یکی از آخرین بازی های رومیزی Ravensburger هستند.

Mycelia که برای بازیکنان 9 سال به بالا طراحی شده است، یک بازی عرشه‌سازی است که بازیکنان را به دنیای جنگلی می‌برد که قهرمانان قارچ در آن زندگی می‌کنند تا قطرات شبنم را به Sanctuary of Life برسانند.

اولین باری که Mycelia را بازی می‌کنید، کمی مونتاژ طول می‌کشد تا تمام نشانه‌های برگ، کارت‌های اکشن و سایر تکه‌های مقوا را جدا کنید. بازیکنان همچنین باید Sanctuary of Life، مرکز بازی را جمع آوری کنند. پس از راه اندازی بازی، بازیکنان باید به دستورالعمل ها توجه کنند، زیرا تنظیمات بازی بسته به تعداد بازیکنان شرکت کننده در بازی متفاوت است.

در شروع بازی، هر بازیکن تخته بازی خود را که با قطرات شبنم پوشیده شده است دریافت می کند. همانطور که بازیکنان نوبت خود را می گیرند، باید از عرشه خود برای پاک ، قطرات شبنم خود با بازی ورق استفاده کنند. وقتی بازیکنی قطره شبنم را از تخته خود بر می دارد، قطره شبنم به پناهگاه زندگی می رود. هنگامی که پناهگاه زندگی پر از قطرات شبنم می شود، بازیکنان حرم را می چرخانند و تمام قطرات شبنم را با قطره روی میز می ریزند. دای نشان می دهد که بازیکنان باید کجا قطره های شبنم را که روی تخته هایشان ریخته است جایگزین کنند در حالی که قطرات شبنم باقی مانده از بازی حذف خواهند شد. اولین بازیکنی که قطرات شبنم به طور کامل تمام شود برنده است!

  بررسی تخصصی اسباب‌بازی: مجموعه‌های بازی ماهی و آکواریوم Cepia Zhu Zhu

برخی از کارت‌هایی که بازیکنان می‌توانند برای پاک ، قطرات شبنم از تخته خود استفاده کنند، ویژگی‌های قهرمانان الهام گرفته از قارچ‌های واقعی است! هر قهرمان قارچ توانایی های مختلفی دارد که بازیکنان می توانند از آنها به نفع خود استفاده کنند. بازیکنان علاوه بر کشیدن قهرمانان قارچ از روی عرشه خود، می توانند قهرمانان قارچ را نیز با استفاده از برگ خریداری کنند. هر چه قهرمان قدرتمندتر باشد، قیمت آن بیشتر است.

Mycelia یک بازی عالی برای معرفی tweens به دنیای بازی های ساخت عرشه است. هنگامی که شروع به کار کردید، دستورالعمل ها به راحتی قابل پیروی هستند و بازی را به یک نسیم تبدیل می کنند. هنر روی کارت ها و تخته های بازی نیز از نظر بصری خیره کننده است. قارچ ها یکی از آن چیزهایی هستند که کاملاً با زیبایی شناسی Gen Z مطابقت دارند، و این بازی را به هدیه ای عالی برای یک نوجوان، نوجوان یا بالغ جوان که عاشق کلبه دنج یا قورباغه، پوسوم و سایر موجودات وحشی است تبدیل می کند.

یکی از چیزهایی که من در مورد Mycelia دوست داشتم این است که بازی را فقط با یک بازیکن انجام دهم. در حالت تک نفره، بازیکنان با قارچ Gwidyon the Ghost Mushroom روبرو می‌شوند، قارچی که سالهاست در جنگل Mycelia سرگردان بوده است. بازی انفرادی شبیه به نسخه دو نفره بازی است، اما بازیکن حرکات گویدیون را با استفاده از کارت های انفرادی نیز انجام می دهد.

من همچنین دوست داشتم که بسته بندی همراه با کیسه باشد تا همه قطعات بازی شل شوند. باز ، یک جعبه سازماندهی شده بسیار بهتر از انبوهی از برگ ها، قطرات شبنم و سایر قطعات بازی است.

  این فاگلرهای الهام گرفته از TMNT بسیار زیبا و زشت هستند

چه بچه‌ها از قبل به بازی‌های رومیزی علاقه دارند یا تازه شروع کرده‌اند، Mycelia بازی عالی برای گرد هم آوردن دوستداران طبیعت برای یک شب بازی خانوادگی است.

منبع: https://thetoyinsider.com/mycelia-review/