My Little Pony: Make Your Mark Chapter 6 در نتفلیکس عرضه خواهد شد

طرفداران پونی کوچولوی من باید قبل از شروع هر پروژه ای در این هفته ، های خود را در آغوش بگیرند – آن ها در شرایطی هستند که آنها را در خانه آرام و دنج نگه می دارد!

در 23 نوامبر، مجموعه انیمیشن از Hasbro Entertainment ، کوچک من: علامت خود را بگذار برای فصل 6 به نتفلیکس باز می گردد که شامل سه قسمت جدید 22 دقیقه ای و یک رازهای نور ستارگان خاص

این مجموعه به مجموعه ای از ماموریت های احساسی و خنده دار روزانه از پونی های سانی، هیچ، ایزی، پیپ، زیپ و میستی نگاه می کند.

در فصل ششم، این سریال بر خشم اوپالین شرور پس از اینکه فهمید میستی، دختر خوانده‌اش، او را خراب کرده است تا اسپارکی، بچه اژدهایی را که در ابتدا برای اوپالین ربوده بود – یا “اژدهایش را در آخر” ربوده بود، انجام داده است. از فصل 5. .

فصل 6 همچنین شامل بخش ویژه ای به نام “اسرار نور ستاره” خواهد بود. | منبع: نتفلیکس

اما اکنون اوپالین قصد دارد چیزی بیش از یک اژدهای سبز کوچک بدزدد. او می خواهد تمام علائم عیار را از هر ، در سرزمین Equestria بگیرد. هنگامی که پونی‌های Mane 6 برای متوقف ، او و نجات دوستان خود تلاش می‌کنند، متوجه می‌شوند که قدرت دوستی آن‌ها برای جلوگیری از غلبه‌، کلیدی است.

اپیزود ویژه، «اسرار نور ستارگان»، به بینندگان نگاه ویژه ای به پادشاهی جدید به نام Starlight Ridge می دهد که در پایان سریال آب و هوایی ظاهر می شود. این دنیا مملو از برف کریستالی، آسمان پرستاره و شاخ و برگ زمستانی است، و همچنین شفق های قطبی، که پونی ها را دعوت می کنند تا برای یک سری فعالیت های زمستانی سرگرم کننده به نام “Starshine Time” به آنها بپیوندند.

  Mattel برنامه موبایل «توماس و دوستان: بیایید رول» را معرفی کرد

اما زمانی که یک پلنگ برفی مرموز به نام آلورا به نظر می‌رسد بینندگان در لبه صندلی‌های خود قرار می‌گیرند و به نظر می‌رسد که آنها را بالای دوستان جدید Mane 6 تحت کنترل خود دارد.

طرفداران یا طرفداران بالقوه، اکنون می توانند ماجراجویی های قبلی Mane 6 را در نتفلیکس دنبال کنند تا برای فصل 6 آماده شوند!

منبع: https://thetoyinsider.com/my-little-pony-make-your-mark-chapter-6-to-launch-on-netflix/