Monopoly Scrabble چالش جدیدی را برای دوستداران بازی های رومیزی به ارمغان می آورد

با ترکیب Monopoly و Scrabble چه چیزی بدست می آورید؟ یک بازی حتی هیجان انگیز تر از حرکات برنده برای شب بازی خانوادگی!

Monopoly Scrabble که برای کودکان ۸ سال به بالا طراحی شده است، دو تا از نمادین‌ترین بازی‌های رومیزی تمام دوران را در یک تجربه ترکیب می‌کند. برای بازی Monopoly Scrabble، بازیکنان باید کلمات را با استفاده از کاشی های خود در قسمت Scrabble تخته بنویسند. هر امتیازی که بازیکنان در تخته Scrabble کسب می‌کنند به تعداد مربع‌هایی که در بخش Monopoly حرکت می‌کنند تبدیل می‌شود. برای به دست آوردن خواص، بازیکنان باید کلمات را در مربع های دارایی بازی کنند. با این حال، بازیکنان دیگر می توانند با پخش کلمات بالای همان مربع دارایی، دارایی را سرقت کنند.

برخلاف Monopoly، هر ویژگی رنگ فقط یک فضای روی برد دارد. در عوض، بازیکنان فرصت بیشتری برای فرود در فضاهای Chance و Community Chest دارند. این کارت‌ها مشابه نسخه‌های Monopoly هستند و بازیکنان را به مکان‌های مختلف روی تخته از جمله Prison، Free Parking و Go می‌فرستند.

منبع: ضربات برنده

بازی در ابتدا ترسناک به نظر می رسد، اما کودکان به راحتی قوانین را درک می کنند، به خصوص اگر قبلاً مونوپولی و اسکربل را بازی کرده باشند.

Monopoly Scrabble قطعاً یک بازی است که بیشتر برای طرفداران Scrabble هدف گذاری شده است تا طرفداران Monopoly. بازی به محض تمام شدن کاشی‌های بازیکن تمام می‌شود، که اگر از کلمات فحش‌آمیز استفاده کنید می‌تواند سریع باشد. ما فقط چند بار به بخش Monopoly هیئت رفتیم، بنابراین پرداخت اجاره به بازیکنان دیگر چندان معمول نبود. بازیکنی که بازی مونوپولی اسکرابل ما را برد، بیشترین کلمات گلزنی را بازی کرد و از Go بیشترین پاس را داد.

  «آواتار: آخرین هواساز» به روبلوکس می آید

بهترین بخش در مورد Monopoly Scrabble این است که بازی خیلی سریع پیش می رود. برخلاف Monopoly، این بازی حدود 30 دقیقه زمان برد و آن را برای یک شب بازی خانوادگی سریع عالی کرد.

بچه‌هایی که طرفداران پر و پا قرص بازی‌های رومیزی هستند، مونوپولی اسکربل را به‌ویژه دوست خواهند داشت: این ترکیبی عالی از این دو بازی است.


انحصار اسکرابل

این بازی عناصر بازی Monopoly را با جدول کلمات متقاطع بازی Scrabble ترکیب می کند. بازیکنان به جای انداختن تاس برای حرکت در اطراف تخته، کلماتی را می سازند و با توجه به امتیازشان پیش می روند. شامل کارت‌های اجتماعی شخصی‌شده و کارت‌های شانس است.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/monopoly-scrabble-review/