Miniland با انجمن ملی سندرم داون برای افزایش آگاهی همکاری می کند

Miniland به افتخار ماه آگاهی از سندرم داون در این ماه با انجمن ملی سندرم داون (NDSS) همکاری کرده است. این شرکت به خاطر عروسک‌هایش که بر فراگیری تمرکز دارند، از جمله عروسک‌هایش با سندرم داون معروف است. Miniland قبلا با NDSS برای حمایت مالی از راهپیمایی سالانه NYC Buddy Walk و همچنین کمک‌های مالی و جمع‌آوری کمک‌های مالی همکاری کرده است.

در این ماه، Miniland به طور فعال منابع NDSS، محتوا و هدایای میزبانی را در اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد. این شرکت همچنین هر هفته یک کودک جدید مبتلا به سندرم داون را با پیام های انگیزشی و داستان های شخصی از خانواده ها برجسته می کند.

سال گذشته، Miniland یک سری عروسک با ایمپلنت شنوایی و عینک عرضه کرد. این شرکت به ساخت عروسک هایی اختصاص دارد که همه کودکان را منعکس می کند. با ابتکاراتی مانند کمپین “شما متعلق به مینی لند هستید”، Miniland امیدوار است که پذیرش را در بین جوانان امروز تشویق کند.

موفقیت باورنکردنی عروسک‌های سندرم داون ما اهمیت احترام و پذیرش را از طریق بهترین ابزار یادگیری موجود: بازی، به کودکان نشان می‌دهد.

کلارا روک، مدیر فروش ملی Miniland ایالات متحده آمریکا

NDSS که در ابتدا در سال 1979 تأسیس شد، سازمانی است که بر توانمندسازی افراد مبتلا به سندرم داون و خانواده‌های آنها از طریق ابتکاراتی برای تغییر سیاست‌ها، تأمین منابع، تعامل با مردم و غیره متمرکز است. کاندی پیکارد، رئیس و مدیر عامل SNSD می‌گوید: «تغییر طرز فکر مردم در مورد افراد مبتلا به سندرم داون، جنبه کلیدی کاری است که ما در SNSD انجام می‌دهیم.

  مجموعه‌های تختخواب و حمام خیابان Sesame Brooklinen زیبا و راحت هستند

روک می‌گوید: «ایجاد اسباب‌بازی‌هایی که برای همه کودکان مفید باشد، مهم نیست که چه کسی هستند، از کجا آمده‌اند، چه شکلی هستند، در قلب کاری است که ما به‌عنوان یک برند انجام می‌دهیم. “این به کودکان اجازه می دهد تا بدانند که مورد توجه، ارزش گذاری و پذیرفته شدن هستند، همانطور که هستند. برای بسیاری از کودکان، عروسک های ما اولین فرصت را به آنها داد تا با عروسکی که شبیه آنهاست بازی کنند. ما امیدواریم که به تشویق خودپذیری و تعلق به نسل‌های آینده ادامه دهیم.


منبع: https://toybook.com/miniland-ndss-2023-news/