McFarlane Toys برند Page Punchers را گسترش داد، قرارداد مجوز چند برند را با Hasbro امضا کرد

لس آنجلس، کالیفرنیا، 12 دسامبر 2023اسباب بازی مک فارلین یک قرارداد مجوز چند برند هیجان انگیز با یک شرکت پیشرو اسباب بازی و بازی اعلام کرد هاسبروTRANSFORMERS، POWER RANGERS، GI JOE و DUNGEONS & DRAGONS را به مجموعه Page Punchers خود اضافه می کنند.

با راه اندازی محصولات TRANSFORMERS و GI JOE، هر صفحه پانچر شامل یک کتاب کمیک کامل و دو اکشن فیگور خواهد بود.

«Page Punchers برای ما یک برنامه هیجان‌انگیز است زیرا کمیک‌ها را در دستان مردم قرار می‌دهد، و همچنین یک اسباب‌بازی سرگرم‌کننده، که در غیر این صورت ممکن است نتوانند از فروشگاه‌های کتاب‌های مصور خرید کنند. والدین آنها را دوست دارند زیرا آنها مطالعه را تشویق می کنند و مجموعه داران آنها را دوست دارند زیرا داستان های شخصیتی منحصر به فرد و جالبی را ارائه می دهند. تاد مک فارلین، موسس و مدیر عامل اسباب‌بازی‌های مک فارلین، گفت: با فیگورهای اکشن و یک کتاب کمیک کامل در هر آیتم Page Punchers، ارزش باورنکردنی با این برند ارائه می‌کنیم.

از TRANSFORMERS و GI JOE گرفته تا POWER RANGERS، DUNGEONS & DRAGONS و دیگران، تعدادی از برندهای Hasbro به خاطر تاریخ غنی خود و ادامه داستان سرایی از طریق کتاب های کمیک شناخته شده اند. پیج پانچرها توسعه طبیعی این برندها هستند و اکشن و ماجراجویی را ارائه می دهند که طرفداران چند نسل ما انتظار آن را دارند. کیسی کالینز، رئیس بخش محصولات مصرفی دارای مجوز در Hasbro گفت: ما نمی توانیم منتظر باشیم تا طرفداران و مجموعه داران اولین محصول را در اوایل سال 2024 عرضه کنند.

  بررسی تخصصی: hand2mind Numberblocks Rainbow Counting Bus

انتظار می رود این محصول در اوایل سال 2024 عرضه شود و در خرده فروشان اصلی و تخصصی در دسترس خواهد بود.

درباره اسباب بازی مک فارلین

McFarlane Toys که بیش از 25 سال پیش توسط تاد مک فارلین، تهیه کننده/کارگردان برنده جایزه گرمی و امی و خالق Spawn تأسیس شد، یک شرکت جهانی اسباب بازی و پیشرو و مبتکر صنعت است. مک فارلین به عنوان یک شرکت طراحی محور که به دلیل توجه بی‌نظیر خود به جزئیات شناخته شده است، در رده‌بندی اکشن فیگور امتیاز بالایی قرار داده است. آریزونا مک فارلین که دفتر مرکزی آن در تمپه است، دفاتری در لس آنجلس، ، وگاس و مونترال دارد.

منبع: https://thefwoosh.com/2023/12/mcfarlane-toys-expands-page-punchers-brand-signs-multi-brand-licensing-agreement-with-hasbro/