Maxx Action Mega Mover 2-in-1 بسیار سرگرم کننده است

کنترل ها را بگیرید و بریم!

ما در The Toy Insider با Maxx Action غریبه نیستیم! نام تجاری Sunny Days Entertainment سخت‌ترین، جالب‌ترین و سریع‌ترین اسباب‌بازی‌های خودروهای ساختمانی موجود در بازار را به بچه‌ها ارائه می‌دهد. درست زمانی که فکر می کردیم نمی تواند بزرگتر یا بهتر شود، Mega Mover 2-in-1 راه خود را به زندگی ما پیدا کرد.

Mega Mover – همانطور که از نامش پیداست – دو اسباب‌بازی در یک، با یک بکهو لودر است که به راحتی در مسیرهای طولانی برای حرکت بین محل‌های ساخت و ساز (یا زمین‌های بازی) قرار می‌گیرد. هر کدام صداها و حرکات خود را دارند و آماده شرکت در بازی تخیلی هستند.

وقتی بچه ها آماده کار با بیل مکانیکی هستند، می توانند جوی استیک ها را حرکت دهند تا سطل لودر جلو و بازوی بیل مکانیکی را کنترل کنند. (اگر هنوز این لذت را نداشته اید که یک کودک پیش دبستانی تمام اصطلاحات وسایل نقلیه ساختمانی را به شما بیاموزد، در اینجا قسمت جلویی توخالی و قسمت عقبی آن آمده است). جوی استیک‌ها طوری طراحی شده‌اند که دست‌های کوچک بتوانند آن‌ها را بگیرند و صدای خودرو در حین حرکت شنیده می‌شود. با استفاده از بیل بکهو، بچه ها همچنین می توانند یک دکمه را فشار دهند تا آن را به جلو و دکمه دیگری را به عقب برگرداند، در حالی که صداهایی را که یک بیل بکهو واقعی تولید می کند، در می آورند.

بوق بوق مسافر طولانی در حال حرکت است. بچه ها می توانند دکمه های کناری را فشار دهند تا صداها و نورها فعال شوند. صدای بوق به سایر خودروهای ساختمانی نشان می دهد که از مسیر این کامیون که بیش از یک فوت طول دارد خارج شوند.

  هوشمندترین اسباب بازی های STEM برای تعطیلات در کانال آب و هوا

با نزدیک شدن به زمستان، بسیار خوب است که کودکان می توانند با این اسباب بازی در داخل یا خارج از خانه بازی کنند. والدین لازم نیست نگران خراشیدن چرخ ها در یک روز برفی باشند. وقتی هوا خوب است، بچه‌ها می‌توانند آن را بیرون بیاورند و در حالی که خاک واقعی را حفاری می‌کنند و خاک می‌ریزند، ساختمانی در باغ انجام دهند.

برای بچه‌هایی که عاشق ساختن هستند، هیچ اسباب‌بازی بهتر از نسخه‌ای واقعی از وسایل نقلیه‌ای که از آن سیر نمی‌شوند وجود ندارد! می توانید آن را حفر کنید؟


MAXX ACTION 2-IN-1 MEGA MOTOR

شامل دو اسباب بازی در یکی! بکهو لودر دارای لودر جلو متحرک و بازوی بیل مکانیکی می باشد. مسافت طولانی شامل جلوه های صوتی و نور است. هنگامی که کارگاه ساخت و ساز به پایان می رسد، بچه ها می توانند لودر بکهو را برای ذخیره سازی در پشت دستگاه حمل و نقل طولانی بار کنند.منبع: https://thetoyinsider.com/2-in-1-maxx-action-mega-mover-review/