LeapFrog Match and Learn Cookies ABC ها را ساده و لذت بخش کنید

هیچ چیز بهتر از یک درمان نیست، مگر اینکه یک رفتار (کاذب) با هدف آموزشی باشد!

کوکی‌های LeapFrog Match and Learn به کودک شما چندین درس می‌آموزد، در حالی که علاقه او به پخت و پز و امتحان طعم‌های جدید را پرورش می‌دهد! با بازی با این اسباب بازی، کودک شما می تواند شکل حروف، صداهای حروف، صبر، رنگ ها و طعم ها را کشف کند (یا شروع به درک کند) در حالی که مهارت های حرکتی ظریف خود را اصلاح می کند.

اسباب بازی رنگارنگ و پر از تکه های تقلبی است! | منبع: LeapFrog

این اسباب بازی شبیه یک ورقه پخت با دسته های دستگیره است و شامل 26 حرف پلاستیکی با تم کوکی است. هر حرف یک رنگ “فراست” اختصاص داده شده است و طرح کلی مربوطه روی تخته دارای تصویر یک طعم است. به عنوان مثال، کوکی “V” دارای مایه سفید و تصویر وانیلی در سینی است، در حالی که حرف “P” دارای مایه صورتی و یک نماد هلویی روی سینی است. کوکی ها نارنجی، بنفش، سبز، صورتی، زرد و سفید هستند. هر کوکی همچنین دارای آبپاش هایی در اشکال و الگوهای مختلف است، بنابراین کودک شما از دیدن اشیا مشابه خسته نمی شود.

چهار گزینه مختلف بازی وجود دارد که هر کدام به یک دکمه رنگی در بالای صفحه برای سرگرمی آموزشی اختصاص داده شده است. آنها می توانند یاد بگیرند که حروف را با صدا و شکل آنها مرتبط کنند. طعم و صدای هر کوکی را کشف کنید. بازی های تطبیق با حروف، رنگ ها و طعم ها را انجام دهید. و هنگام قرار دادن حروف در زمان بندی آهنگ صبور بودن را تمرین کنید.

  به روز رسانی راهنمای تصویری - فیگورهای ویژه 4 (ساکنان دادگاه جابا) - مجموعه Vintage

الگوهای بازی الهام بخش زمان بازی آموزشی زیادی هستند و حتی می توانند به طعم های مختلف (مانند نارگیل) علاقه مند شوند، به کودک شما کمک کنند رنگ ها را با هم هماهنگ کنند و تشخیص دهند و صداهای حروف را درک کنند. حالت های مختلف بازی همچنین به کودکان کمک می کند تا مهارت های مختلفی مانند تشخیص حروف، املا یا دنبال ، دستورالعمل ها را توسعه دهند. مزیت دیگری که بزرگسالان از آن قدردانی خواهند کرد: تمام این یادگیری ها بدون صفحه نمایش انجام می شود!

هر چهار گزینه بازی می تواند منجر به استفاده طولانی مدت شود. | منبع: LeapFrog

چندین صدا، آهنگ و جملات تاکیدی در طول دستورالعمل ها پخش می شوند و در کودکی کوکی مناسب را در برش قرار می دهند. آنها می توانند موسیقی را پخش کنند و “تو یک کوکی هوشمند هستی!” » زمانی که با موفقیت رنگ، صدا، حرف یا طعم کیک درخواستی را شناسایی کردند. اگر فرزند شما اشتباه کند، صدا به آرامی نشان می دهد که چرا حرفی که انتخاب کرده است مطابقت ندارد. چه رنگ آن اشتباه باشد و چه صدای نامناسب. فرزند شما احساس راحتی می‌کند که اشتباه می‌کند و می‌تواند دلیل اشتباهش را توضیح دهد.

کودکان مانند یک نانوای واقعی احساس خواهند کرد! | منبع: LeapFrog

در حالی که سینی ممکن است برای حمل در رستوران یا اتاق انتظار خیلی بزرگ باشد، به راحتی می تواند به عنوان یک اسباب بازی ماشین تبدیل شود. پس از فشار دادن، کوکی ها کاملاً محکم هستند و می توانند از لرزش های جدی بدون افتادن دوام بیاورند. با این حال، هیچ راهی برای نگهداری قطعات وجود ندارد، بنابراین مطمئن شوید که یک کیسه یا جعبه برای کوکی‌های تقلبی زمانی که در سینی نیستند، داشته باشید.

  برای روز یادبود تخفیف های عالی را در مورد تونی ها دریافت کنید

اگرچه این اسباب‌بازی برای کودکان ۲ سال به بالا تبلیغ می‌شود، اما بچه‌های کوچک‌تر هنوز می‌توانند از زمان بازی با کوکی‌های Match and Learn لذت ببرند. آنها ممکن است متوجه نشوند که ضبط‌ها چه می‌گویند یا معنی دارند، اما می‌توانند قرار دادن آیتم‌ها در بریدگی صحیح، تعامل با موسیقی و تشخیص رنگ‌های مربوطه را تمرین کنند. وقتی کوکی‌ها در سینی قرار می‌گیرند، کودک شما می‌تواند از مهارت‌های حرکتی خوب خود برای فشار دادن روی کوکی‌ها و گوش دادن به صداهای بعدی استفاده کند.

اگر موسیقی و کلمه “کوکی” برای شما زیاد شد، سه حالت صدا وجود دارد: خاموش، بلندتر و بلندتر. فرزندان شما می توانند بی سر و صدا حروف، اشکال و رنگ ها را مطابقت دهند یا بازی های خود را بسازند و هر حرف را بدون کمک صدا تلفظ کنند. خود و فرزندتان را با درخواست از آنها برای املای کلمات مختلف روی تخته بدون راهنمای صوتی به چالش بکشید!

اگر کودک شما دوست ندارد چیزهای جدید امتحان کند، شاید این کلوچه های تقلبی موز، سیب و نارگیل او را متقاعد کند! اگر آنها خیلی مشتاق یادگیری چیزهای جدید نیستند، این یک راه عالی برای آموزش چیزهای مختلف در حین تفریح ​​است.


کوکی ها را مطابقت دهید و یاد بگیرید

شیرینی‌پزهای کوچک می‌توانند وانمود کنند که 26 کلوچه خوشمزه درست می‌کنند و می‌پزند. هر کوکی رنگی را در سینی فشار دهید تا نام حروف، صداهای حروف، رنگ ها و طعم ها را بشنوید. حالا شما در حال آشپزی هستید! کوکی ها را از سینی خارج کرده و خوراکی ها را برای دوستان و خانواده سرو کنید. با دقت گوش کنید تا بدانید کدام شیرینی را تهیه کنید…

  بچه ها می توانند با جدیدترین بازی Fat Brain Toys کلاه مخترع خود را بر سر بگذارندمنبع: https://thetoyinsider.com/leapfrog-match-and-play-cookies-review/