Kids Preferred با یونیورسال برای اسباب‌بازی‌های مجاز کودک شریک است

Kids Preferred با Universal Products & Experiences همکاری کرده است تا به Universe Baby خوش آمدید! مجموعه، مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌ها برای نوزادان و کودکان نوپا با برخی از نمادین‌ترین برندهای یونیورسال.

به دنیای کودک خوش آمدید! شامل گسترش مجموعه جورج کنجکاو از Kids Preferred به علاوه اسباب بازی های جدید با الهام از فیلم های DreamWorks مانند شرک، چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم، پاندای کونگ فو کار، و ماداگاسکار و فیلم های اکشن زنده مانند بازگشت به آینده و و بیگانه.

محصولات شامل اسباب بازی های مخمل خواب دار کلاسیک، اسباب بازی های مخمل خواب دار تعاملی که صداها و حرکت می کنند، جعبه های اسباب بازی، اسباب بازی های آموزشی پیش دبستانی، وسایل بازی و اسباب بازی های کودک مانند پتو، دندان گیر و پستانک خواهد بود.

لری پرسر، رئیس و مدیر ارشد درآمد Kids Preferred، گفت: “شعف ، بچه ها و مجذوب ، بزرگسالان همیشه هدف ما بوده است.” “با خوش آمدی ما به دنیای کودک! با ترکیبی از شش دسته محصول، والدین و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها می توانند نسل بعدی خانواده و دوستان خود را با شخصیت ها و برندهای مورد علاقه NBCUniversal آشنا کنند.

این مجموعه در نیمه دوم سال جاری منتشر خواهد شد.

منبع: https://toybook.com/kids-preferred-universal-toys-news/

  بررسی تخصصی: Milestone’s “Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged”