Kanoodle Pyramid یک روند قدرتمند TikTok برای همه است

وقتی به مربع ها و شکل های روبروم خیره شدم وحشت ایجاد شد.

این Kanoodle Pyramid از Educational Insights بود که می‌خواستم آن را امتحان کنم، و به‌عنوان کسی که ذهن ریاضی یا منطقی نداشت، ایده کنار هم قرار دادن پازل‌های هندسی دوبعدی و سه بعدی، اگر نه ترسناک، حداقل ترسناک بود. با این حال، پس از تنها یک دقیقه شجاعت برای خواندن دستورالعمل‌ها، Kanoodle Pyramid تبدیل به یک مقدمه سرگرم‌کننده و آسان برای روند TikTok و پادشاهی پازل‌های هندسی شد.

در یک کلام، هرم کانودل یک میدان پازل مثلثی با مکعب های رنگارنگ به صورت تکه است. هدف این است که با توجه به موقعیت شروع چند قطعه کلیدی، بهترین راه برای تکمیل هر پازل را پیدا کنید.

یک کتابچه معما 200 پازل را برای حل ارائه می دهد. | منبع: دیدگاه آموزشی.

چالش های پازل ارائه شده از ساده ترین سطح شروع می شوند. این بازی برای کودکان 7 سال به بالا طراحی شده است و چند پازل اول یک مقدمه ساده با منطق اصلی بازی را برای کودکان فراهم می کند. با ورق زدن کتابچه پازل ارائه شده، پازل ها به طور فزاینده ای دشوار می شوند، تا اینکه بالاخره بچه ها رسیدن به مرحله سه بعدی

نکته مهم در مورد این بازی جمع و جور این است که در سطوح مهارت های زیادی قابل دسترسی است. برای یک کودک (یا بزرگسالانی مانند من) که ممکن است فعالیت‌های هندسی چپ مغز را چشم‌انداز دلهره‌آور بدانند، این بازی برای رشد تدریجی این مهارت‌ها مفید است. برای کودکان اعجوبه و حل‌کننده‌های رقابتی، حرکت به سمت پازل‌های دشوارتر و امتحان چالش‌های زمان‌بندی‌شده TikTok گزینه‌های خوبی هستند.

  بهار به لطف فصل جدید "Monster High" وحشتناک تر شد

قیمت 25 دلاری، این بازی را در حد متوسط ​​برای سایر بازی های موجود قرار می دهد. اما با در نظر گرفتن میزان استفاده از بازی، اگر کودکی را زود شروع می کنید یا از بازی برای مسابقات با کل خانواده استفاده می کنید، قیمت آن بیشتر از خودش را پوشش می دهد.

پس نترس خواه به دنبال شهرت TikTok هستید یا به دنبال راهی سرگرم کننده و بدون صفحه نمایش برای ایجاد اعتماد به نفس چپ مغز کودک هستید، Kanoodle Pyramid فقط بلوک های سازنده مناسب را ارائه می دهد.


هرم KANOODLE

این بازی پازل چند نفره و مشارکتی دارای یک رومیزی و قطعات هندسی است که برای حل 200 معمای دو بعدی و سه بعدی در کنار هم قرار می گیرند. کودکان می توانند مهارت های استراتژیک، تفکر انتقادی و حل مسئله خود را در حین بازی بهبود بخشند.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/kanoodle-pyramid-review/