Ixi Kix لابراتوار Luki با چالش‌های جدید هیجان‌انگیز، فوتبال را روی کاغذ دوباره اختراع می‌کند

آیا فوتبال کاغذی را به یاد دارید؟ بازی ، همیشه سرگرم کننده است، اما وقتی به آن نیاز دارید، هرگز یک تکه کاغذ در اطراف شما قرار نمی گیرد. اینجاست که آزمایشگاه لوکی وارد عمل می‌شود تا ضمن اضافه ، چالش‌های هیجان‌انگیز و مکانیک‌های جدید، راه بهتری برای بازی به بچه‌ها بدهد.

Ixi Kix بهترین بازی ترفند با قوانینی شبیه به فوتبال کاغذی سنتی است. هدف این است که با پرتاب سکه به سوراخ ها امتیاز کسب کنید، به همین سادگی! این بازی شامل همه چیزهایی است که بچه ها برای بازی ، نیاز دارند، از جمله 16 قطعه ixi و دو جعبه هدف.

از بین تمام بازی های اکشن، این یکی ساده ترین راه اندازی را دارد! وقتی بچه‌ها درپوش را بر می‌دارند، آن را به سادگی پشت جعبه‌های هدف می‌لغزند تا بتواند به عنوان یک تخته پشتی عمل کند. به عنوان یک امتیاز، آنها می توانند پس از پایان بازی، تمام قطعات ixi را در سوراخ های جعبه ها ذخیره کنند.

اگر فکر می کردید راه اندازی ساده است، صبر کنید تا قوانین را بشنوید! برای هر دور، حداکثر چهار بازیکن به نوبت دو سکه، یکی روشن و دیگری تیره، به مربع های مورد نظر پرتاب می کنند. بازی تقریباً 25 دقیقه طول می کشد و اولین نفری که 12 امتیاز می گیرد برنده می شود.

  COLLECTORMATES BITTO X MINDSTYLE - وینیل پالس

بچه‌های 8 سال به بالا می‌توانند به راحتی سیستم امتیاز بازی را دنبال کنند. برای جعبه هدف بزرگ‌تر، بازیکنان برای هر امتیاز یک امتیاز یا سه امتیاز برای دو بار پشت سر هم دریافت می‌کنند. کوچکترین سوراخ به ازای هر سکه ای که وارد می شود، شش امتیاز می دهد، اما اگر در یک دور دو سکه وارد شود، آن بازیکن فوراً برنده بازی است.

همه می دانند که اعضای خانواده همیشه قوانین را در طول شب بازی تغییر می دهند، به همین دلیل است که بازیکنان می توانند قوانین خود را با Ixi Kix تعیین کنند. بچه ها می توانند از دو گزینه راه اندازی بازی استفاده کنند یا راه خود را برای شلیک مهره ها ایجاد کنند. بازیکنان همچنین می توانند فاصله مربع های هدف خود را تعیین کنند تا چالش های بیشتری را به هر دور یا دور اضافه کنند.

در حالی که بازی با دوستان و خانواده سرگرم کننده است، بچه ها این گزینه را دارند که به تنهایی بازی کنند. مهم نیست که چه کسی بازی می کند، والدین باید مطمئن شوند که فضای باز وجود دارد، زیرا قطعات می توانند مسافت های زیادی را طی کنند.

Ixi Kix عناصر جذابی را بدون چالش های دشوار وارد بازی ترفند شات خود می کند. بچه ها می توانند قوانین را با سبک بازی خود تطبیق دهند، چیزی که بسیاری از بازی ها شامل آن نمی شوند. Ixi Kix ممکن است ساده باشد، اما برای والدین و کودکانی که به دنبال بازی‌های بدون صفحه نمایش هستند که سرگرم‌کننده نیز هستند، عالی است.

  متل فیلمز از «دختر آمریکایی» رونمایی کرد


IXI KIX

بچه ها می توانند با اسلحه های خود با بازی تیراندازی نهایی شلیک کنند که بازی آن آسان است، اما تسلط بر آن سخت است! IXI KIX یک بازی چالشی پر اکشن است که مهارت های کودکان را در حین پرتاب قطعات ixi به درون اهداف آزمایش می کند. کودکان می توانند سبک خود را انتخاب کنند و برای کسب امتیاز با دیگران رقابت کنند. کسی که بیشترین امتیاز را می گیرد …منبع: https://thetoyinsider.com/luki-lab-ixi-kix-review/