IMC Toys و Disney برای مجموعه جدید Cry Babies همکاری می کنند

IMC Toys برای اولین بار در آمریکای شمالی با Disney همکاری می کند تا مجموعه ای از Cry Babies را با موضوع شخصیت های نمادین دیزنی راه اندازی کند.

این مجموعه که برای کودکان 18 ماهه به بالا طراحی شده است، شامل دو آیتم به نام‌های Cry Babies Tiny Cuddles است که شامل عروسک‌هایی است که اشک‌های واقعی می‌ریزند در میکی ماوس، مینی ماوس، استیچ، لباس خواب با تم دیزی Duck and Winnie the Pooh و Cry. نوزادانی که بر اساس مینی ماوس و استیچ ساخته شده‌اند که با برداشتن پستانک‌هایشان، اشک‌های واقعی می‌ریزند و صداهای واقعی تولید می‌کنند. برای اینکه این دو عروسک گریه نکنند، کودکان باید پستانک خود را به آنها پس دهند.

کریستال گانیر، معاون بازاریابی جهانی و آمریکای شمالی در IMC Toys گفت: “بیش از یک قرن است که دیزنی شخصیت ها و داستان های فوق العاده زیادی را برای خانواده های سراسر جهان آورده است.” ما از همکاری با یکی از نمادین‌ترین شرکت‌های جهان برای ارتقای داستان‌های دوست‌داشتنی آنها که مخاطبان محلی را از طریق محصولات ما مجذوب خود کرده‌اند، بسیار هیجان‌زده هستیم.» »

این مجموعه برای اولین بار در ماه فوریه با عرضه عروسک Cry Babies Minnie در Target و عروسک Cry Babies Stitch در ماه می در Walmart عرضه می شود. عروسک های Disney Cry Babies Tiny Cuddles در چندین خرده فروشی در دسترس خواهند بود.

منبع: https://toybook.com/imc-toys-disney-cry-babies-news/

  NONG TOY BY SOOYA STUDIO