Fingerlings های جدید حتی زیباتر از نسخه های اصلی هستند

در سال 2017، WowWee مجموعه ای از موجودات اسباب بازی کوچک و تعاملی راه اندازی کرد که فصل تعطیلات را طوفانی کردند. آنها را Fingerlings می نامیدند زیرا بازوهای گرد آنها شکل و اندازه مناسبی برای فشار دادن انگشت داشت و برای چند سال یک اسباب بازی محبوب و اقتصادی باقی ماندند. امروزه موجودات میمون مانند بازگشت بزرگی به راهروی اسباب بازی ها داشته اند!

این همراهان شایان ستایش که برای کودکان 5 سال به بالا طراحی شده اند، بیش از 70 صدا و واکنش را ارائه می دهند که بچه ها می توانند در حین بازی با آنها کشف کنند. این فعل و انفعالات می تواند شامل نوازش سر انگشتی، صحبت ، با آن، گذاشتن انگشت به دهان (برای «تغذیه» آن) و موارد دیگر باشد. Fingerling طوری طراحی شده است که متوجه شود چه زمانی روی انگشتان کودکان قرار دارد یا خاموش است و بر این اساس واکنش متفاوتی نشان می دهد. چشمان فینگرلینگ نیز حرکت می کند، در حین صحبت پلک می زند و وقتی بچه ها آن را روی زمین می گذارند، کاملاً برای «خوابیدن» بسته می شود.

از بسیاری جهات، این نسخه جدید Fingerlings برای کسانی که فرزندانشان از نسخه اصلی این اسباب‌بازی لذت می‌برند، حس نوستالژی خرد را برمی‌انگیزد. توئین ها ممکن است از مرور خاطره ای از چند سال پیش لذت ببرند، در حالی که خواهر و برادرهای کوچکتر می توانند وارد شوق Fingerlings شوند و با رفیق جیبی خود آشنا شوند.

با این حال، اگر هنوز یک Fingerling اصلی در جعبه اسباب بازی خود داشته باشید و آن را با یکی از این شخصیت های جدید مقایسه کنید، متوجه تفاوت هایی خواهید شد.

  Neopets هنر کلاسیک را دوباره وارد گیم پلی بازی خواهد کرد

به عنوان مثال، Fingerlings جدید دارای سرهای جمع شده با یک دسته مو در بالای آن است که باعث می شود Fingerlings حتی بیشتر نوازش کند و یک تجربه حسی اضافی را برای کودکان در هنگام بازی فراهم می کند. با این حال، ویژگی جدید مورد علاقه من دم است. مانند Fingerlings اصلی، دم دارای یک انحنا در انتهای آن است تا بچه ها بتوانند Fingerling را به انگشت خود آویزان کنند، یک حلقه کمربند و موارد دیگر. با این حال، دم نسخه جدید یک لولا نیز دارد، بنابراین بچه ها می توانند آن را عقب برانند و انگشت خود را در حالت نشسته قرار دهند. این یک پیشرفت بزرگ برای اسباب‌بازی است که قبلاً فقط با فشار دادن انگشتان کودکان می‌توانست آن را صاف نگه داشته باشد.

به طور کلی، Fingerlings جدید به لطف چهره زیبا و تعاملات احمقانه‌اش، یک اسباب‌بازی است که مطمئناً لبخند را برمی‌انگیزد. این همچنین یک اسباب بازی است که بچه ها می توانند از جعبه آن لذت ببرند! البته، ارزش این را دارد که به دستورالعمل ها نگاهی بیندازید، اما بسیاری از لذت های Fingerlings از انجام اقدامات مختلف برای دیدن واکنش موجودات ناشی می شود.

به علاوه، Fingerlings فقط 15 دلار قیمت دارد، که آنها را به گزینه ای فوق العاده مقرون به صرفه تبدیل می کند. چه به دنبال یک هدیه کریسمس یا یک خوراکی خاص برای یک روز بارانی باشید، فهرست جدید Fingerlings (شامل آوا، چارلی، لئو و هارمونی) قطعاً این کار را انجام خواهد داد!


  Cozy Fashion Fusion: Sweet Peas با Afro Unicorn برای یک مجموعه جدید همکاری می کند

انگشتان

این بچه میمون ها می دانند چه زمانی روی انگشتان بچه ها هستند. آن‌ها دارای قلب‌های درخشان، دم‌های قابل تنظیم، موهای انبوه، شخصیت‌های منحصربه‌فرد و بیش از ۷۰ صدا و واکنش هستند. چهار شخصیت جدید را جمع آوری کنید: چارلی، لئو، آوا و هارمونی.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/new-fingerlings-review/