Fidgie Friends Fairie Garden بازی حسی را با عروسک ها ترکیب می کند

رویاهای بچه‌ها با این عروسک جدید Sunny Days با لباس قارچ محقق می‌شوند!

باغ پری Fidgie Friends که برای کودکان ۶ سال به بالا طراحی شده است، عشق بچه‌ها به عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌های حسی را در مجموعه‌ای عالی برای بچه‌هایی که نمی‌توانند دوباره از قورباغه، قارچ، خزه و موارد دیگر سیر شوند، گرد هم می‌آورد. این عروسک دارای سه عنصر حسی است. دامن قارچی آن بافتی شیک است که بچه‌ها می‌توانند از آن به عنوان توپ استرس استفاده کنند، هدبند آن دارای عنصری شیک است که بچه‌ها می‌توانند با آن بازی کنند، و بال‌های صورتی آن پر از آب است که بچه‌ها می‌توانند در داخل آن بچرخند.

علاوه بر این اجزای منحصر به فرد، باغ پری دوستان Fidgie نیز تمام لذت یک عروسک مد را دارد! موهای بلند و مجعد این عروسک قهوه ای و صورتی است و می توان آن را برس، بافته و حالت داد. اگر بچه‌ها می‌خواهند موهای Fidgie Friends Fairie Garden را حالت دهند، فوراً برس زدن موهای Fidgie Friends را توصیه می‌کنم، زیرا موهای او کاملاً درهم بود. ناگفته نماند که لباس او کاملاً شایان ستایش است.

باغ پری Fidgie Friends علاوه بر دامن قارچی، چکمه‌های مشکی تا بالای زانو و تاپ کرست صورتی، بنفش و سبز به تن دارد. هدبند عروسک کاملاً با بقیه لباس مطابقت دارد و می تواند به راحتی روی آن سر بخورد تا بچه ها بتوانند موهای عروسک را هر طور که می خواهند اصلاح کنند.

عروسک Fidgie Friends Fairie Garden بسیار قابل حمل است، بنابراین بچه ها می توانند او را ژست بگیرند و او را وارد ماجراجویی های خارق العاده کنند. وقتی بچه‌ها از عناصر حسی عروسک لذت نمی‌برند، می‌توانند در کنار بهترین دوست پری جدید خود در بازی تخیلی شرکت کنند. بال های او نیز قابل جابجایی هستند، بنابراین او می تواند بهترین دوست انسان نیز باشد!

  BBTS News: Tamashii Nations، GI Joe، Transformers، Spider-Man Marvel Legends، Star Wars، Warhammer، The Witcher، Armored Core و موارد دیگر!

ترکیب دو روش محبوب بازی تضمین می کند که کودکان همیشه اوقات خوبی را با Fidgie Friends Fairie Garden سپری می کنند، چه به دنبال بازی حسی باشند و چه بازی های تخیلی.


FIDGIE FRIENDS FIRY GARDEN

بچه‌ها می‌توانند در بازی‌های حسی و مد با جزئیات لباس «باغ پری» که به عنوان ویژگی‌های فیجت دو چندان است، شرکت کنند. بچه‌ها همچنین می‌توانند موهای او را برس بزنند و هدبند او را اکسسوری کنند.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/fidgie-friends-fairie-garden-review/