Enchanted Moments با استخدام ها و شراکت های جدید گسترش می یابد

Enchanted Moments با پروژه های جدید در غرب میانه، میانه آتلانتیک و جنوب شرقی راه خود را در سراسر ایالات متحده باز می کند.

Enchanted Moments در حال حاضر در ساحل شرقی، با نمایشگاه ها یا دفاتر در نیویورک، کارولینای شمالی، جورجیا و فلوریدا حضور دارد. اکنون، این شرکت قصد دارد با مشارکت و استخدام‌های جدید که به پیشبرد برنامه‌هایش کمک می‌کند، به بازارهای ایالات متحده گسترش یابد.

بازار Midwest یکی از مناطق توسعه هدفمند Enchanted Moments است. اسکات فریدلند به عنوان مدیر حساب کاربری در مناطق ایلینوی، ایندیانا و ویسکانسین انتخاب شده است و تجربه قبلی در صنعت اسباب بازی را با خود به همراه دارد.

این گسترش مدتی است که در حال انجام است و گام بعدی برای ادامه رشد حضور Enchanted Moments با تامین کنندگان و شرکای خرده فروشی باورنکردنی ما است.

– تونی دیویس، معاون اجرایی، لحظات جادویی

برنامه های دیگر شامل همکاری با شرکت HD Coller است که به دلیل خدماتش در سراسر اقیانوس اطلس و جنوب شرقی شناخته شده است. HD Coller یک آژانس تاسیس شده با تمرکز بر توزیع هدایا و سوغاتی است. این همکاری به Enchanted Moments اجازه می دهد تا محصولات خود را در نمایشگاه هدیه فیلادلفیا و در نمایشگاه HD Coller’s Pennsylvania به نمایش بگذارد.

دیوید (Coller) آژانس فوق العاده ای ساخته است، به ویژه در بازارهای هدیه و سوغات اقیانوس اطلس و جنوب شرقی عالی است. دیویس ادامه می دهد که این اتحاد کاملاً با چشم انداز ما برای گسترش حضور و تقویت سنگر خود در اقیانوس اطلس میانه مطابقت دارد.

  بررسی تخصصی: فانوس های پازل سه بعدی منشوری بنفش را بسازید

اطلاعات بیشتر درباره Enchanted Moments و شرکای آن در صفحه وب رسمی موجود است.

منبع: https://toybook.com/enchanted-moments-expansion-news/