Disney100 Super Bright HD Lite-Brite Edition به طور جادویی روشن است و نیازی به گرد و غبار Pixie نیست.

برای بچه‌ها، خلق چیزی که خودتان می‌توانید یک احساس عالی است – و حتی بهتر است وقتی خلقتان بدرخشد! بچه‌ها می‌توانند خلاقیت خود را از طریق یک اسباب‌بازی کلاسیک مانند Lite-Brite ابراز کنند، اما با مجموعه Basic Fun Super Bright HD Disney100 Lite-Brite، خلاقیت‌های آنها بیشتر از همیشه خواهد درخشید.

12 طرح برای انتخاب وجود دارد! | منبع: Basic Fun

مجموعه خلاقانه شامل 12 مدل با کیفیت بالا با شخصیت های نمادین دیزنی و پیکسار مانند مینی ماوس، میکی ماوس، تینکربل، وودی و باز، دامبو، آریل، دونالد و غیره است. بچه ها به سادگی گیره ها را وارد می کنند و دکمه پاور را فشار می دهند تا درخشش شخصیت را ببینند! همچنین شامل یک الگوی لوگوی دیزنی برای کسانی است که نمی توانند بین شخصیت ها یکی را انتخاب کنند اما همچنان می خواهند صدمین سالگرد انیمیشن دیزنی را جشن بگیرند.

الگوها به عنوان راهنمای هنری عمل می کنند، بنابراین تنها کاری که کودک شما باید انجام دهد این است که رنگ رولپلاک را با رنگ الگو مطابقت دهد. این می تواند یک راه سرگرم کننده و آرامش بخش برای آموزش رنگ های اصلی، نحوه مطابقت دادن آیتم ها، و نحوه پیروی از دستورالعمل ها به فرزندتان باشد. آنها می توانند از ابزار رولپلاک برای قرار دادن رولپلاک ها استفاده کنند، اما استفاده از آنها با دست خالی بسیار آسان است. در هر صورت، این عمل مهارت های حرکتی ظریف آنها را تقویت می کند.

با شبکه آویزان، طرح ها واضح و روشن خواهند بود. | منبع: Basic Fun

با شبکه جدید snap-in، می توانید الگو را در زیر اسلاید بالایی قرار دهید. این ویژگی جدید، همراه با دو برابر تعداد LED های موجود در سایر کیت های Lite-Brite، منجر به خواندن فوق العاده روشن و با وضوح بالا می شود!

  Paper Mario: The Thousand-Year Door برای اولین بار در نینتندو سوییچ به روز شد

900 مینی گیره در کیت وجود دارد، و در حالی که این تعداد تصاویر شگفت انگیزی را ایجاد می کند، به این معنی است که 900 تکه پلاستیکی کوچک وجود دارد که می توانند در اطراف خانه شما گم شوند. اطمینان حاصل کنید که کودک شما می داند چگونه و کجا آنها را ذخیره کند. این می تواند برای آموزش به کودک شما برای مسئولیت پذیری در قبال چیزهای خود و تمیز ، آشفتگی های خود استفاده شود.

بچه ها میکی موس را روی بسته بندی و مدل تشخیص می دهند! | منبع: Basic Fun

چسباندن هر رولپلاک به واحد Super Brite HD می تواند زمان بر باشد. اگر فرزند شما آخرین قطعه از آثار هنری با مضمون دیزنی را دنبال می کند، زمان زیادی را با این اسباب بازی سپری کرده است. همچنین ممکن است مدتی طول بکشد تا هر گیره را بعد از تکمیل یک عکس بردارید و زمان صرف یک اسباب‌بازی را طولانی‌تر کند (بنابراین آنچه را که برای آن هزینه می‌کنید دریافت می‌کنید).

اگر آنها قادر به تمرکز طولانی نیستند، می توانید آنها را به چالش بکشید تا از جهات مختلف به هنر حمله کنند، ابتدا فقط از یک رنگ خاص استفاده کنند یا حتی طرح خود را ایجاد کنند. برای ایجاد یک تصویر نیازی به قالب ندارید. بچه ها آزادی خلاقانه ای دارند که با استفاده از گیره ها و واحد هر چیزی را که می خواهند ایجاد کنند، بدون نیاز به الگو.

این اسباب بازی روز و شب می درخشد. | منبع: Basic Fun

در حالی که ایجاد هنر خود هیجان انگیز است، اما وقتی همه میخ ها در جای خود قرار می گیرند، سرگرمی متوقف نمی شود. چهار حالت مختلف نور وجود دارد، بنابراین خانواده شما می توانند با افتخار آثار هنری را به روش های مختلف نمایش دهند. حالت نور ثابت کل صفحه را روشن می کند، حالت جهشی نور را در یک حرکت مورب بازتاب می دهد، حالت فلاش نور را در سراسر پایه ها چشمک می زند، و دایره چراغ ها را در یک حرکت دایره ای ارائه می دهد. به علاوه، می توانید از پایه پشتی برای نمایش آثار هنری دیزنی فرزندتان استفاده کنید!

  صفحه نمایش بزرگ در اتاق خواب: Little Tikes Story Machine Dream ماجراهای بیشتری را ارائه می دهد

دستگاه بعد از پنج دقیقه خاموش می شود، اما می توانید دکمه پاور را نگه دارید تا تا زمانی که می خواهید روشن بماند. بنابراین Lite-Brite می تواند به عنوان یک چراغ شب یا دکوراسیون مهمانی باشد. به خاطر داشته باشید که دستگاه از باتری یا میکرو USB تغذیه می کند (باتری و کابل USB شامل نمی شود)، بنابراین ممکن است صبح روز بعد نیاز به شارژ داشته باشد.

این اسباب بازی برای کودکان ۶ سال به بالا طراحی شده است، اما خواهر و برادرهای کوچکتر ممکن است از دیدن چراغ ها و خلق چیزی لذت ببرند. با این حال، مخاطرات کوچک هستند و ممکن است به طور بالقوه به طور تصادفی مصرف شوند، بنابراین مراقب فرزند خردسال خود باشید. این دستگاه همچنین محکم است – می تواند چند چرخش و چرخش داشته باشد. اگر یک برادر کوچکتر سعی کند آن را بیرون بیاورد، هیچ اثری از میخ ها پیدا نمی کنید زیرا آنها حتی در هنگام چرخاندن در سوراخ ها باقی می مانند.

اگر می خواهید نور جادویی و رنگی از هنر و صنایع دستی را به خانه خود اضافه کنید، ممکن است همین باشد! مجموعه Disney100 Lite-Brite Super Bright HD در لینک های زیر موجود است!


LITE-BRITE SUPER BRIGHT HD DISNEY100

این مجموعه Lite-Brite با تم دیزنی دارای صفحه نمایش با وضوح بالا و جدیدترین فناوری LED است که منجر به رنگ‌های زنده‌تر و تصاویر واضح‌تر می‌شود. دارای طرح هایی با شخصیت های نمادین دیزنی، مانند میکی ماوس، دانلد داک، سیمبا و غیره. بچه‌ها می‌توانند بین حالت‌های مختلف نور جابه‌جا شوند تا خلاقیت‌های خود را درخشان کنند.

  بنیاد کودکان Starlight کمپین Power of Play را راه اندازی کردمنبع: https://thetoyinsider.com/basic-fun-lite-brite-super-brite-disney-100-review/