Disney در سراسر جهان از Ravensburger کودکان را به مقاصد مختلف دیزنی می برد

از علاءالدین، لایتنینگ مک کوئین، السا و موارد دیگر دیدن کنید!

به چیزی نیاز دارید تا طرفداران دیزنی کوچک خود را برای شب بازی خانوادگی هیجان زده کنید؟ بازی جدید Disney Around the World از Ravensburger همان بازی رومیزی است که شما به آن نیاز دارید! Ravensburger به دلیل عرضه‌های دیزنی خود، با بازی‌هایی مانند Disney Villainous و نسخه دیزنی از بازی Labyrinth خود، به خوبی شناخته شده است. در حال حاضر، Ravensburger بازیکنان را دعوت می کند تا در یک بالون هوای گرم بپرند و در دنیای دیزنی مورد علاقه خود ماجراجویی کنند.

با دیزنی در سراسر جهان در یک بالون هوای گرم در هوا پرواز کنید. | منبع Ravensburger

ویژگی های دیزنی در سراسر جهان علاءالدین، آلیس در سرزمین عجایب، ماشین ها، یخ زده، مواناو داستان اسباب بازی. هر فیلم دنیای خاص خود را در صفحه دایره ای بازی دارد. بچه‌ها می‌توانند یک قالب پرتاب کنند تا ببینند کجا حرکت می‌کنند، اما باید مراقب باد و ابرهایی باشند که پرواز را دشوارتر می‌کنند! پس از جمع آوری چهار مهر برای پاسپورت خود، برنده بازی می شوند.

اگر دیزنی در برنامه های بازی شما کافی نیست، Ravensburger چیزهای بیشتری از جایی که از آن آمده است دارد. این شرکت اخیراً بازی کارتی تجاری جدید Disney Lorcana را راه اندازی کرده است که در آن بازیکنان از جوهرهای جادویی برای جمع آوری تیمی از شخصیت های مورد علاقه دیزنی استفاده می کنند.

Disney Around the World اکنون در آمازون در دسترس است و برای بازیکنان 4 سال به بالا طراحی شده است. به لطف ماجراجویی‌های موجود در بازی جدید Ravensburger، کودکان می‌توانند تمبر جمع‌آوری کنند و دنیای فیلم‌های مورد علاقه‌شان را دوباره ببینند!

  Guardian توسط Colus - Vinyl Pulse


دیزنی در سراسر جهان

بازی تخته‌ای جدید Ravensburger به بازیکنان اجازه می‌دهد مهر پاسپورت را با هدایت یک بالون هوای گرم در شش دنیای مختلف دیزنی و پیکسار جمع‌آوری کنند. این بازی شامل 24 نشانه تمبر، 15 کارت خورشید، 4 حرکت بالون، 1 حرکت ابری، 4 کارت پاسپورت، یک قالب و یک کتاب قوانین است.منبع: https://thetoyinsider.com/disney-around-the-world-launch/