Cry Babies IMC Toys به بچه ها کمک می کند مراقبت های پرورشی را کشف کنند

وقتی کودکان کوچک هستند، درک نحوه تعامل ایمن با نوزادان برای آنها دشوار است. Cry Babies Newborn از IMC Toys به کوچولوها کمک می کند یاد بگیرند که چگونه با نوزادان و نوزادان تازه متولد شده و نوزادان را آرام کنند.

دو عروسک در این مجموعه وجود دارد: ، و مولی. ، یک عروسک با پوست روشن، موهای صورتی و لباس خواب صورتی است، در حالی که مولی دارای پوست تیره تر، موهای بنفش و لباس خواب بنفش است. هر دو عروسک دارای پستانک، بطری و حلقه دندان درآوردن هستند.

Cry Babies Newborn که برای کودکان نوپا 18 ماهه به بالا طراحی شده است، اشک های واقعی می ریزد و صدای گریه یک نوزاد واقعی به نظر می رسد. برای اینکه عروسک اشک های واقعی اشک بریزد، بزرگسالان باید مخزن آب پشت سر کودک را پر کنند. هنگامی که نوزاد تازه متولد شده برای بازی آماده شد، کودکان می توانند یاد بگیرند که با تغذیه به او، دادن حلقه دندان درآوردن و استفاده از پستانک او را آرام کنند.

کودکان همچنین می توانند با استفاده از دستبند همراه با نوزاد ارتباط برقرار کنند. هنگامی که کودکان دستبند را می‌بندند، نوزاد آنها را به عنوان مراقب خود معرفی می‌کند و از حضور آنها آرامش می‌یابد. درست مانند هر عروسک دیگری، بچه ها می توانند نوزاد تازه متولد شده را در پتوی او قنداق کنند، او را بخوابانند و به آرامی مانند یک نوزاد واقعی با او بازی کنند! در حالی که کودکان عمدتاً می توانند به عنوان یک والدین (تظاهر کننده) با نوزادان گریه کن ارتباط برقرار کنند، آنها همچنین می توانند شب ها با عروسک بغل شوند. سر عروسک پلاستیکی است، اما بدن مخملی، نوزاد تازه متولد شده را به یک همراه عالی برای نوازش تبدیل می کند!

  شیر پروانه ای چیست ؟ روبی پمپ تفاوت شیرپروانه بدون فلنج با فلنج دار | کسری ساران

Cry Babies Newborn یک راه عالی برای خواهر و برادرهای بزرگتر آینده است تا با بچه دار شدن در خانه سازگار شوند و به مراقبت از آنها کمک کنند. با این حال، والدینی که در حال حاضر یک نوزاد تازه متولد شده اند ممکن است نخواهند سر و صدای بیشتری به خانه اضافه کنند.

حتی اگر بچه‌ها در آینده به خواهر و برادر بزرگ‌تر تبدیل نشوند، Cry Babies Newborn برای آموزش ملایمت و مهربانی با سایر بچه‌های کوچک ایده‌آل است.


گریه نوزادان تازه متولد شده

این عروسک تازه متولد شده اشک های واقعی می ریزد و وقتی بچه ها به او پستانک بدهند آرام می شود. در دو سبک موجود است، هر کدام با یک دستبند ارائه می شود که بچه ها می توانند آن را بپوشند تا عروسک آنها را بشناسد و با آنها ارتباط برقرار کند.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/cry-babies-newborn-review/