Coarse x Pop Mart “Better Days” به صورت آنلاین منتشر شد

به همان اندازه جذاب روزهای بهتر مجموعه اسباب‌بازی هنری وینیل Coarse x Pop Mart (جلد اولیه) در عکس‌های مطبوعاتی مشاهده شد، تجربه حضوری حتی چشمگیرتر بود. اولین چیزی که در غرفه‌های Coarse و Pop Mart در DesignerCon 2023 دیده می‌شود، اندازه بزرگ چهار شخصیت در نمایش مد سورئالیستی است. طراحی شامل Paw!، Noop، Sun و Nism، خاطرات عاشقانه، سرگرم کننده و خارق العاده از تعطیلات ساحلی را بدون مقایسه ارائه می دهد. همه چیز بر اساس مفهوم روزهای بهتر است که به ما کمک می کند تا با جزر و مد زندگی کنار بیاییم.

اگرچه طراحی چرخ ها ممکن است نشان دهد که مجموعه کوچک است، مانند یک ماشین اسباب بازی یا اسباب بازی کششی، اما واقعیت بسیار بهتر و بزرگتر است. ماهیت بازیگوش و عفونی مجموعه حضور پیروزمندانه ای به خود می گیرد زیرا نزدیک به دو فوت طول می کشد و هر یک از چهار شکل از طریق سیستم طناب مغناطیسی به هم متصل می شوند. منظره بسیار دلپذیر است و به احتمال زیاد شما را به یک جرعه سنگین می کشاند و در این فکر هستید که رژه کامل را کجا ببینید. اگرچه می‌توان آن‌ها را به‌صورت اختیاری یا در پیکربندی‌های مختلف مانند مجموعه‌های ۲ رقمی ارائه‌شده توسط Pop Mart نمایش داد، گروه‌های کوچک‌تر تأثیر یکسانی روی بیننده نخواهند داشت. این مجموعه ای است که به یک راه حل نمایش سفارشی نیاز دارد.

در واقع، با مقیاس بزرگتر و مناسب بودن برای نمایشگر بزرگ و برجسته، روزهای بهتر مرز بین اسباب بازی هنری و مجسمه سازی را محو می کند. مانند هر دو کار می کند، اما شاید با دومی راحت تر باشد. یک دوره طولانی توسعه، تا حدی به دلیل عزم درشت برای وادار ، ،‌های دریایی که نهنگ نوپ را به سمت جلو شناور می‌کنند، روزهای بهتر ترکیبی از هنر و اسباب‌بازی است که واقعاً شبیه چیزی جدید است و مرزهای هر دو را جابجا می‌کند.

  شیر پروانه ای چیست ؟ روبی پمپ تفاوت شیرپروانه بدون فلنج با فلنج دار | کسری ساران

یک نسخه از 199مجموعه اسباب‌بازی هنری Better Days Vinyl (پنجه: 12.5 اینچ، نوپ: 12 اینچ، خورشید: 11.5 اینچ، Nism: 7 اینچ) در دسترس خواهد بود پنجشنبه (1.18) ساعت 7:59 صبح به وقت PST از بی ادبی به 495 دلار.

منبع: https://www.vinylpulse.com/2024/01/better-days-by-coarse-x-pop-mart-online-release.html