“Carl the Collector” PBS Kids تفاوت ها را با اولین شخصیت اوتیستیک خود جشن می گیرد

تعداد کمی از برنامه‌های کودکانه روی شخصیت‌های اوتیسم تمرکز می‌کنند. در نمایش انیمیشنی آینده PBS Kids، شخصیت اصلی اوتیستیک است و به بچه‌های عصبی کمک می‌کند که خودشان را جشن بگیرند!

طراحی شده برای کودکان از 4 سال، کارل کلکسیونر کارل، یک راکون اوتیستیک که عاشق جمع‌آوری چیزها است و دوستان فازی‌شهرش را دنبال می‌کند که با هم برای حل مشکلات و ایجاد یک جامعه قوی در محله‌شان کار می‌کنند. کارل بسیار متمرکز است، به جزئیات توجه زیادی دارد و نگاه خاصی به جهان اطراف خود دارد. شخصیت منحصر به فرد و مجموعه خاص او با پیشرفت نمایش به کار می آید.

دیگر شخصیت‌های این مجموعه شامل شخصیت‌های عصبی و عصبی با ویژگی‌ها، رفتارها، اولویت‌های یادگیری و چالش‌های متفاوت هستند. بهترین دوست کارل، شلدون، بیش از حدی است که سریع است و همیشه به دنبال افراد ضعیف است. لوتا، هنرمند و نوازنده، اوتیستیک است و به صداهای بلند، بوهای تند و برخی بافت های غذایی حساس است. نیکو و آروگولا خواهران دوقلویی هستند که ممکن است شبیه به هم به نظر برسند اما از نظر شخصیتی نمی توانند تفاوت بیشتری داشته باشند. در نهایت، فارست یک سنجاب بیش فعال و تکانشی است که به آجیل حساسیت دارد و همیشه آماده است تا وارد عمل شود.

کارل کلکسیونر انتظار می رود از پاییز آینده روی صفحه نمایش های PBS Kids عرضه شود. وقتی بچه‌ها شروع به تماشای این نمایش می‌کنند، تجلیل از چیزهای مختلفی که بچه‌های عصبی و عصبی را منحصربه‌فرد می‌کنند، آسان‌تر از همیشه خواهد بود!

منبع: https://thetoyinsider.com/carl-the-collector-series-news/

  MGA Entertainment و Crayola’s LOL Surprise! همکاری بالاخره به اینجا رسید