Build-A-Bear و Axiom Space یک خرس عروسکی را به فضا می فرستند

Build-A-Bear با Axiom Space بازگشته است!

این دو شرکت سال گذشته برای پرتاب خرس عروسکی GiGi به فضا با فضانوردان Axiom Mission 2 همکاری کردند. اکنون، آنها برای ماموریت Axiom 3 (Ax-3)، یک بار دیگر به اضافه GiGi به عنوان پنجمین عضو خدمه با هم متحد می شوند. ماموریت جدید، مانند ماموریت قبلی، از GiGi به عنوان شاخص بی وزنی استفاده خواهد کرد.

بچه ها می توانند یک Build-A-Bear شبیه GiGi تهیه کنند. | منبع: Build-A-Bear

Build-A-Bear ماموریت GiGi را به سبکی جشن خواهد گرفت، فروشگاه‌های منتخبی که برچسب‌ها، ظاهری از طلسم Bearemy، و فرصتی برای ساخت Build-A-Bear مجهز به لباس فضایی نسل بعدی Axiom Space از 13 ژانویه تا 13 ژانویه ارائه می‌دهند. ساعت 20:00 از ساعت 11:00 صبح تا 2:00 بعد از ظهر ماکت لباس فضایی در حال حاضر به صورت آنلاین در وب‌سایت‌های Build-A-Bear و Axiom Space برای بچه‌هایی که می‌خواهند همراه مخمل‌دار مورد علاقه خود را از خانه بپوشند و سفر GiGi را دنبال کنند، در دسترس است.

ساندرا نلسون، معاون بازاریابی در Axiom Space، گفت: «همکاری ما با Build-A-Bear برای کمک به ایجاد حس کنجکاوی در اکتشاف فضا در ذهن‌های جوان بسیار مهم است. ما می‌خواهیم که پنجمین خدمه‌مان، GiGi، الهام‌بخش جوانان در اکتشافات فضایی باشد و آنها را تشویق کند تا دانش خود را در مورد STEAM توسعه دهند. ضروری است که نیروی کار متنوعی با مجموعه مهارت های منحصر به فرد بسازیم، آماده برای هدایت نوآوری و ایجاد ایده های جدید برای پیشبرد تمدن.

ماموریت Ax-3 اولین مأموریت فضانورد تجاری تمام اروپایی است که به ایستگاه فضایی بین‌المللی پرتاب می‌شود و هدف آن کمک به پایه‌گذاری پروژه‌های آینده ایستگاه Axiom است. این ماموریت شامل مایکل لوپز-الگریا از ایالات متحده و اسپانیا است. خلبان والتر ویلادئی از نیروی هوایی ایتالیا؛ و متخصصان ماموریت آلپر گزراوچی از ترکیه و مارکوس وانت از سوئد و آژانس فضایی اروپا.

  چهلمین سالگرد Transformers با اسباب‌بازی‌ها و سرگرمی‌های جدید آغاز شد

جولیا فیتزجرالد می‌گوید: «ما عاشق پرورش خلاقیت و ایجاد لحظات خاص در Build-A-Bear هستیم، بنابراین ما هیجان‌زده هستیم که به همکاری خود با Axiom Space ادامه دهیم و ببینیم GiGi محبوبمان به عنوان بخشی از ماموریت Ax-3 به مدار باز می‌گردد.» ، مدیر بازاریابی در Build-A-Bear. این نه تنها یک لحظه خاص در تاریخ است، بلکه امیدواریم که داستان GiGi کودکان را ترغیب کند تا فعالیت‌ها، سرگرمی‌ها و حتی مشاغل STEAM را در نظر بگیرند.» خرس‌های ما همیشه برای نوازش و دوستی آماده هستند، اما ما به خصوص وقتی می‌توانند ما را تشویق کنند که ماجراجویی «بدون محدودیت» را دنبال کنیم، دوست داریم.

منبع: https://toybook.com/build-a-bear-axiom-3-news/