Bonkers Toys با Crafty Moriah Elizabeth برای محصولات مخملی جدید شریک است

بچه‌ها می‌توانند با یک دوست شیک جدید در کنارشان کاردستی کنند!

موریا الیزابت، ستاره هنر و صنایع دستی YouTube، با کمک Bonkers Toys، سبک متمایز خود را به دنیای نرم اسباب‌بازی‌های مخمل‌دار می‌آورد. Bonkers Toys به دلیل مشارکت با YouTube شناخته شده است و به توسعه خطوط اسباب بازی برای کمک می کند دنیای رایان، جعبه لنگیو Aphmau. اکنون، این شرکت با یک طراح دیگر همکاری می کند تا عشق موریا الیزابت به آبپاش، رنگین کمان و موارد دیگر را به تصویر بکشد!

8 اسباب بازی مخمل خواب دار برای جمع آوری در سری اول وجود دارد. | منبع: Bonkers Toys

Moriah Elizabeth 6 inch Series 1 Mystery Plush دارای شخصیت هایی است که توسط خود موریا خلق شده است. هر مخمل خواب دار به لطف بسته بندی جعبه مرموز شگفت انگیز است، بنابراین کلکسیونرهای کوچک نمی توانند در برابر خرید بیش از یک مورد مقاومت کنند! در مجموع 8 شخصیت برای جمع آوری در سری 1 وجود دارد: جورجی، کتی، خرس بامبل، لیمون، کوزین درپ، پیکل، رزی و کیپی.

کانال یوتیوب موریا الیزابت به خاطر سریال های سرگرم کننده ای مانند Fixing Your Squishes و Squishy Makeovers معروف است که در آن او اسباب بازی های شیک را می گیرد و آنها را با رنگ و ابزارهای دیگر تغییر می دهد. در این ویدیوها و سایر ویدیوها بود که موریا شخصیت های اصلی خود را خلق کرد و نقاشی راه را برای خلاقیت های او هموار کرد. سریال های دیگر این کانال عبارتند از Thrift Store Makeovers، Bake with Me و غیره.

Moriah Elizabeth 6-Inch Series 1 Mystery Plush هم اکنون در Walmart موجود است و در بهار سال آینده در سایر خرده فروشان عرضه خواهد شد. یک جعبه اسرارآمیز با شخصیتی که بچه ها قبلاً دوستش دارند و حتی ممکن است به آنها الهام بخشد تا کاردستی را شروع کنند، تهیه کنید! بچه‌هایی که تشنه موریا هستند می‌توانند منتظر پاییز آینده باشند، زمانی که Bonkers Toys چیزهای بیشتری مانند اسباب‌بازی‌های مخمل‌دار در اندازه واقعی، چهره‌های کلکسیونی و تخم‌مرغ‌های اسرارآمیز غول‌پیکر را روانه بازار کند.

  آماده شدن برای مبارزه با جهش یافته های جدید در "TMNT: Mutants Unleashed"منبع: https://thetoyinsider.com/moriah-elizabeth-plush-launch/