Beast Lab کودکان را به آزمایشگاه دعوت می کند تا جانور خود را بسازند

حالت beast را فعال کنید!

Beast Lab از Moose Toys تجربه بازی را به کودکان ارائه می دهد که شبیه هیچ چیز دیگری نیست. این اسباب بازی عناصر زیادی دارد و به همین دلیل برای انواع کودکان از سنین 5 سال به بالا مناسب است.

این کیت شامل همه چیزهایی است که بچه ها برای خلق جانوران خود به آن نیاز دارند، به غیر از کمی آب. برای شروع، کودکان اثر انگشت خود را اسکن می کنند تا ارتباط انسان و جانور را فعال کنند. این یک لمس اضافی خوب است زیرا باعث می شود اسباب بازی شخصی تر به نظر برسد. در مرحله بعد، بچه ها باید مواد اصلی را به ظرف اضافه کنند (و اندازه بگیرند)، از جمله سرم حمله، سنگ های خروشان، قطعات فسیلی، خراش های پوست و کریستال پاندمونیوم. هر یک از مواد تشکیل دهنده به جانور ویژگی های خاصی می دهد.

وحش با جریان مایع خود را نشان می دهد. | منبع: Moose Toys

مخلوط ، صداها، غرش ها، چراغ های چشمک زن، حباب های گازدار و حتی مه را فعال می کند! مه یک فضای سرگرم کننده ایجاد می کند و قطعاً انتظار ایجاد می کند. هنگامی که آخرین ماده اضافه می شود، آلارم ها شروع به صدا می کنند و بچه ها باید اهرم اضطراری را بکشند تا مایع حباب دار تخلیه شود. این بخش بسیار سرگرم کننده است زیرا تعلیق ایجاد می شود زیرا مایع به آرامی تخلیه می شود تا جانور ظاهر شود.

بچه ها می توانند یکی از این دو جانور را آشکار کنند: Mayhem Megashark یا Havoc Hammerhead. آنها می توانند با اسکن اثر انگشت خود بر روی سینه درخشان جانور که حاوی کریستال “قدرتمند” است، حالت مبارزه را فعال کنند و اسلحه آن را متصل کنند. جانور اکنون آماده است تا اقدام کند!

  محصولات جدید خود را برای شماره اسباب بازی ها و هدایای 2024 کتاب اسباب بازی ارسال کنید!

کودکان می توانند یکی از دو جانور را آشکار کنند. | منبع: Moose Toys

بخش آزمایش علمی اسباب بازی اصلاً سخت نیست و فوق العاده تعاملی است. کودکان با اندازه‌گیری مواد مورد نیاز برای «ترکیب» حیوانات خود لذت خواهند برد. مجموعه پخش همچنین همراه با یک کتابچه راهنمای دستورالعمل همراه با یک کد QR است که به ویدیوهای آموزشی مفید برای یادگیرندگان بصری منجر می شود. هنگامی که آزمایش کامل شد و جانور فاش شد، بچه‌ها اکنون یک اسباب‌بازی عالی و اکشن برای بازی تخیلی طولانی‌مدت دارند (زیرا اکنون باید دنیا را نجات دهند!).

بهترین چیز در مورد این محصول این است که کاملاً قابل استفاده مجدد است! درست است، پس از فاش شدن جانور، بازی تمام نمی شود. در عوض، بچه‌ها می‌توانند جانور را تنظیم مجدد کنند و تجربه را تکرار کنند تا کشف کنند که جانور تکامل‌یافته ویژگی‌های متفاوت و روش‌های جدیدی برای بازی دارد! مثل این است که دو اسباب بازی در یکی داشته باشید: که بچه ها بتوانند بارها و بارها با آن بازی کنند!

این مجموعه بازی مبتنی بر آزمایش از Moose Toys هر بار یک تجربه بازی فوق العاده سرگرم کننده را به بچه ها می دهد!


آزمایشگاه جانوران

همانطور که بچه ها مواد تشکیل دهنده را به این مجموعه بازی مبتنی بر تجربه اضافه می کنند، صداها، نورها، حباب های گازدار و مه را فعال می کنند تا یکی از دو جانور را آزاد کنند. وقتی بچه‌ها جانور را دوباره تنظیم می‌کنند یا تجربه را تکرار می‌کنند، جانور می‌تواند با روش‌های جدیدی برای بازی تکامل یابد.

  Squishable Holiday مخملی شایان ستایش و عجیب را به نمایش می گذارد

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/beast-lab-review/