BAT بدنام توسط Short Drop Studios

Short Drop Studios یاد و خاطره انیماتور فقید و افسانه‌ای را با نسخه جدید جشن می‌گیرد BAT بدنام مجسمه اسباب بازی هنری رزین. قهرمان غنایی بروکلین اولین حضور خود را در این فیلم انجام می دهد خفاش آبی نسخه ای با رنگ های کلاسیک صلیبی های شنل دار با نشان خفاش “BKLYN” و البته شلوار جین و تیمبرلند. با میکروفن در دست و صبحانه‌اش «Big Poppa» در دسترس آسان بر روی کمربند کاربردی‌اش، قهرمان emcee بزرگ‌تر آماده پرواز است.
اولین بار در تعداد اندک در DesignerCon 2023 توسط توزیع کننده انحصاری HipHopToyz منتشر شد، این رقم بلافاصله برجسته می شود، ابتدا در جبهه ابرقهرمانان، و البته پس از ثبت جشن کامل هیپ هاپ. مجسمه 12 اینچی با استفاده از میکروفون کم چند وجهی، شنل روان و البته استیک، پنیر، دو تخم مرغ و یک بطری ولش سواری کم‌العاده را می‌برد. این اسباب بازی به رندرهای تبلیغاتی وفادار است، به جز رنگ آمیزی اشباع تر، با میکروفون آبی و سیاه عمیق تر در مقایسه با خاکستری.

یک نسخه از 90 عددTHE BAT بدنام مجسمه اسباب بازی هنری رزین (12 اینچ) در دسترس خواهد بود پنجشنبه (1.18) ساعت 4 بعد از ظهر به وقت PST توسط HipHopToyz برای 250 دلار رقم موجود است و آماده ارسال است.

منبع: https://www.vinylpulse.com/2024/01/notorious-bat-by-short-drop-studios.html

  بازی‌های ضروری برای بازی‌های خانوادگی بعد از ظهر زنده