ASTRA روندهای تعطیلات را از بازار و آکادمی به اشتراک می گذارد

انجمن خرده فروشی اسباب بازی های تخصصی آمریکا (ASTRA) فهرستی از روندهای قابل توجهی را که از بازار و آکادمی ASTRA که هفته گذشته در سنت لوئیس، میسوری به پایان رسید، گردآوری کرده است.

سو وارفیلد، رئیس ASTRA، می‌گوید: «Marketplace و Academy کل صنعت را از تولیدکنندگان گرفته تا خرده‌فروشان کوچک گرد هم می‌آورند. “در حالی که آنها به همراه تیم ما در نمایشگاه راه می رفتند، آنها روندها و نوآوری هایی را برجسته کردند که ما معتقدیم فهرست آرزوها در این فصل تعطیلات را به همراه خواهد داشت.”

اولین روند قابل توجه این است که تولید کنندگان اسباب بازی در زمان حمام خلاق هستند. این شامل صنایع دستی و هنرهای حمام محور و مبتنی بر آب است. یکی دیگر از روندهای اصلی، یادگیری اجتماعی-عاطفی (SEL) و فراگیری است که شامل گسترش قلمرو اسباب بازی های مبتنی بر احساس، از جمله محصولات حسی است. آیتم های ضربه ای، مانند اسباب بازی های پاپ و اسلایم نیز به عملکرد قوی خود ادامه می دهند.

ASTRA همچنین خاطرنشان می کند که حلقه های دندان در حال ارتقا هستند و چندین تولید کننده چندین مدل بازی را به محصولات قبلی تک درجه اضافه کرده اند.

ASTRA خاطرنشان می‌کند، اسباب‌بازی‌های مخمل‌دار در همه اندازه‌ها همچنان بر این دسته تسلط دارند، و در دسته مواد هنری، فویل به نظر می‌رسد رسانه جدید داغ باشد. اسباب‌بازی‌های پرنده، تخته‌های فعالیت کوچک، جذابیت به سبک کاوائی و ارائه‌های VR گسترده از دیگر روندهای فعلی هستند که ASTRA پیش‌بینی می‌کند امسال در صدر فهرست آرزوهای تعطیلات قرار خواهند گرفت.

  کتاب جدید "برنامه ریزی شده برای نقاشی" به کودکان می آموزد که نقص را بپذیرند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ASTRA و گزارش آن در مورد روند صنعت اسباب بازی، از وب سایت سازمان غیرانتفاعی بازدید کنید.

منبع: https://toybook.com/astra-holiday-trends-news/