Air Toobz بازی با فیزیک را سرگرم کننده و آسان می کند

چه کسی می دانست که فیزیک می تواند اینقدر سرگرم کننده باشد؟

Air Toobz از Fat Brain Toys مجموعه ای از لوله ها، توپ ها و لوازم جانبی است که برای تحریک تخیل کودکان و الهام بخشیدن به خلاقیت طراحی شده است. بچه‌های 3 سال به بالا می‌توانند لوله‌ها را هر طور که می‌خواهند مرتب و متصل کنند، سپس ببینند وقتی جریان هوا را فعال می‌کنند برای توپ‌هایی که در لوله‌ها حرکت می‌کنند چه اتفاقی می‌افتد.

لوله‌ها محکم، بادوام و به راحتی جمع‌آوری می‌شوند، بنابراین بچه‌ها می‌توانند خلاقیت‌های خود را به سادگی با کشیدن قطعات در جای خود بسازند و بسازند. کودکان نوپا ممکن است در لغزش قطعات به هم مشکل داشته باشند، اما والدین یا قیم فقط می توانند به سرگرمی بپیوندند!

با بیش از 40 قطعه، امکانات ساخت و ساز برای بچه ها بی پایان است تا با رشد آنها با Air Toobz بازی کنند. قطعات منحنی و مستقیم در آن گنجانده شده است تا بچه ها بتوانند حلقه ایجاد کنند، لوله را دور میز یا حتی زیر و روی صندلی بگذرانند. بچه‌ها می‌توانند یک الگوی بسته ایجاد کنند یا یک انتهای آن را باز بگذارند تا سعی کنند توپ‌ها را در حالی که پرواز می‌کنند، بگیرند!

منبع: Fat Brain Toys

استفاده از Air Toobz بسیار ساده است: فقط آن را روشن کرده و صفحه کلید را بچرخانید تا سرعت جریان هوا را تنظیم کنید. هنگامی که طراحی شما کامل شد، توپ های فوم نرم را با سرعت خود وارد کنید و از آن لذت ببرید!

در حالی که این مجموعه برای همه کودکان سرگرم کننده است، عناصر STEM آن می تواند آموزشی باشد و مطمئناً ذهن کنجکاو را تحت تأثیر قرار می دهد. بچه‌ها می‌توانند سرعت‌های چندگانه جریان هوا را کشف کنند و از قیف موجود برای شناور ، توپ در هوا استفاده کنند، سپس توپ دوم را وارد کنند تا ببینند به چه ارتفاعی می‌رسد! برای بازی های پیشرفته تر، بچه ها می توانند خودشان را به چالش بکشند و جریان هوا را آزمایش کنند تا توپ را از یک لوله به لوله دیگر بغلتند (یا پرواز کنند). بچه ها می توانند ارتباط بین نیرو و حرکت را کشف کنند و در کمترین زمان در قوانین حرکت نیوتن متخصص شوند!

  12 اسباب بازی و بازی برای جشن گرفتن روز جهانی زن

پس از پخش، قطعات مستقیماً به داخل جعبه می روند که دارای دسته است تا بتوانید آن را با خود به خانه یکی از اقوام یا دوستان خود ببرید. این مجموعه شامل یک باتری قابل شارژ و یک بسته انبساط است که برای بچه‌هایی که می‌خواهند طرح‌های بزرگ‌تر یا پیچیده‌تری ایجاد کنند، به طور جداگانه فروخته می‌شود.

Air Toobz از Fat Brain Toys را می توان به راحتی جدا کرد و دوباره سرهم کرد تا خلاقیت های جدیدی برای ساعت ها سرگرم کننده ایجاد کند!


AIR TOOBZ

این مجموعه مبتنی بر STEM دارای یک توربین ایمن برای کودکان است که توپ‌های فوم را از طریق شبکه‌ای از لوله‌ها و رابط‌های مدولار به پرواز در می‌آورد که بچه‌ها می‌توانند هر طور که می‌خواهند برای تجربه‌های سرگرم‌کننده و آموزشی ترتیب دهند.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/air-toobz-review/