یک نامه بیاموزید، یک نامه با صندوق پستی آموزش الفبا ارسال کنید

فرزند شما همچنین می تواند مهارت های نوشتن و تشخیص حروف خود را به شیوه ای سرگرم کننده و ماندگار تمرین کند! با استفاده از صندوق پستی یادگیری الفبا از منبع یادگیری، کودکان این فرصت را دارند که واژگان جدید را یاد بگیرند در حالی که تظاهر به ارسال نامه می کنند.

صندوق پستی چهره ای خیرخواه و خندان دارد. | منبع: منابع آموزشی

چندین مؤلفه یادگیری در جعبه حروف یادگیری الفبای وجود دارد که همگی باعث سرگرمی ABC می شوند! این اسباب‌بازی شامل کارت‌های پازل 2 تکه‌ای است که یک حرف بزرگ و کوچک روی یک قطعه و کلمه‌ای که با آن حرف شروع می‌شود در قسمت دیگر نشان داده می‌شود. بچه‌ها می‌توانند حروف را با کلمه مطابقت دهند، سپس برچسب‌های پف‌کرده قابل استفاده مجدد را روی کارت پازل قبل از قرار دادن آن در صندوق پستی قرار دهند.

هر کارت دارای سه نماد و یک اسلات استیکر است. | منبع: منابع آموزشی

کارت های پازل دارای مناطقی برای مهر زدن هستند. هر تمبر دارای یک حرف از کارت پازل و تصویری از کلمه روی کارت است، مانند رنگین کمان، گورخر، دونات یا تخم مرغ. کودکان وقتی کلمه را با حرف تطبیق می دهند، از مهر استفاده می کنند و کارت های پازل خود را از طریق صندوق پستی ارسال می کنند، می توانند احساس موفقیت کنند. در پشت کارت‌های پازل، تصاویر بیشتری از آیتم‌ها وجود دارد که با حرف در جلو شروع می‌شوند، بنابراین می‌توانید با استفاده از کلمات و تصاویر مختلف، حروف را بخوانید.

کودکان می توانند روی مهارت های ردیابی خود کار کنند. | منبع: منابع آموزشی

همچنین پنج کارت پستال دو طرفه برای نوشتن و پاک ، وجود دارد، بنابراین بچه ها می توانند حروف کوچک و بزرگ را بدون هدر دادن کاغذ یا نشستن در یک دفتر تمرین طولانی ردیابی کنند. کارت پستال ها و نامه ها دارای حاشیه هایی هستند که آنها را شبیه پاکت نامه های واقعی می کند و به نظر می رسد که آنها روی یک پیام واقعا مهم کار می کنند!

  نقد و بررسی: Chewbacca - TBS6 (P4) - ROTJ10

از آنها بخواهید که نامه ای برای یک دوست “بفرستند”! | منبع: منابع آموزشی

پس از پایان یافتن ردیابی حروف یا تمرین تشخیص حروف با کارت های پازل، بچه ها می توانند کارت ها را در شکاف صندوق پستی قرار داده و پرچم را بچرخانند. همچنین طرف‌هایی از کارت‌ها وجود دارد که شبیه کارت پستال‌های واقعی هستند، بنابراین بچه‌ها می‌توانند استراحت کنند و یک کارت تبریک زیبا «بفرستند». پس از واریز وجه، صورت قرمز و خندان صندوق پستی مانند یک صندوق پستی واقعی برای جمع آوری نامه ها به سمت پایین باز می شود.

صندوق پستی خود روشن و رنگارنگ است و الفبای کناری آن تعبیه شده است. همچنین می‌توانید فرزندتان را امتحان کنید و از او بخواهید حرف خاصی را ردیابی کند، حرف روی پازل را پیدا کند و کارت پازل را کامل کند، مهر نامه صحیح را انتخاب کند، آن را به صندوق پست بکشد، سپس نامه را در کنار صندوق پستی بیابد.

کارت پستال را به راحتی در شکاف صندوق پستی بلغزانید. | منبع: منابع آموزشی

هنگام استفاده از اسباب بازی، کودک خود را به خلاقیت تشویق کنید. از آنها بخواهید تصور کنند که کارت پستال به کجا ختم می شود، به آنها کاغذ کامپیوتر بدهید تا روی آن بکشند و اجازه دهید آن را در شکاف صندوق پست بگذارند، یا صندوق پستی را بیرون درب منزل خود قرار دهید و از آنها بخواهید که نقاشی ها یا پیام هایی را در طول روز بگذارند.

در پایان روز، زمانی که خانه شما دیگر نامه نمی‌پذیرد، فرزندتان می‌تواند با قرار دادن قطعات صندوق پست آموزش حروف الفبا در صندوق پستی، فضای کاری خود را تمیز کند.

این اسباب بازی برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده است، اما کودکان کوچکتر از ، زدن روی کارت پستال ها یا بازی با برچسب های پف کرده لذت خواهند برد. برای بچه‌ها در هر سنی، فقط مطمئن شوید که می‌دانید چه چیزی می‌تواند از شکاف صندوق پست عبور کند و چه چیزی را نباید به اجبار در آن جا انداخت. این یک فرصت آموزشی عالی است و شما را از نگرانی در مورد صندوق پستی پر از اسلایم نجات می دهد!

  Tonies مجموعه Care Bear را راه اندازی کرد

با کارت‌های پازل دو طرفه، کارت‌پستال‌های ردیابی دو طرفه و برچسب‌ها، راه‌های زیادی برای کودک شما وجود دارد تا در مورد حروف، صداهای حروف و واژگان مختلف بیاموزد. با ورق های اضافی کاغذ، یک صندوق پستی کارآمد و یک تخیل بزرگ، امکانات این اسباب بازی بی حد و حصر است!


صندوق پستی آموزش الفبا

ردیابی، تشخیص حروف و صداهای آغازین را در یک محیط سرگرم‌کننده با مضمون ایمیل تمرین کنید! بچه‌ها می‌توانند از کارت‌های پازل الفبا، «مهر»های چسبناک پف‌کرده استفاده کنند، و کارت‌پستال‌های دو طرفه را بنویسند و پاک کنند تا الفبا و لغات جدید را یاد بگیرند، قبل از اینکه کارشان را از طریق صندوق پست بخوانند.منبع: https://thetoyinsider.com/alphabet-learning-mailbox-review/