گنج کتاب کمیک من را ورق بزنید (فصل 1)

من یک سری جدید بازگشتی را شروع کرده‌ام، که در آن مجموعه کمیک‌های 2 دهه‌ای (بیشتر/نزدیک) خود را بررسی می‌کنم و آنها را در Insta-Live نشان می‌دهم و در حال حاضر آنها را در YouTube خود آپلود می‌کنم و آنها را در زیر ارائه می‌کنم ( ویدیوهای YT به شما امکان می‌دهند مکث کنید یا انتخاب کنید کدام نقطه را تماشا کنید، که متاسفانه ویدیوهای IG انجام نمی‌دهند).

در کل ویدیوهای 4X برای “فصل 1” وجود دارد، که اساسا “اولین شمع” در کمد من است (تصویر در بالا مشاهده می شود). من هیچ برنامه مشخصی برای ادامه با پشته بعدی کمیک ندارم، به دلیل عدم علاقه ساده بینندگان – که اساساً به این معنی است که من هنوز هم می توانم آنها را فیلمبرداری کنم، اما در یک زمان بندی / برنامه ثابت نخواهد بود، اگر می دانستم که مردم انتظارش را داشتند. خواهیم دید … 🙂

(ویدئو در بالا قابل مشاهده است اینجا در اینستاگرام )

در هر ویدیو، من به‌طور تصادفی مجموعه‌ای از کمیک‌های موجود در انبارم را ورق می‌زنم و در مورد برداشت‌های شخصی‌ام با عناوین مختلف، عمدتاً از دهه 90 تا اوایل دهه 2000، نظر می‌دهم؟

برای اطلاع: هیچ یک از این عناوین (عمدا) برای فروش (به هر حال هنوز) با

(ویدئو در بالا قابل مشاهده است اینجا در اینستاگرام )

  Trivial Pursuit Infinite لمس دیجیتالی را به شب های بازی شما اضافه می کند

من اخیراً به گنجینه خود دسترسی پیدا کردم و دارم کاری را انجام می دهم که در چند سال گذشته می خواستم انجام دهم: گنجینه خود را به خوانندگانم معرفی کنم، بنابراین اساساً مجموعه من بیکار نمی نشیند و فضا را اشغال نمی کند “فقط به این دلیل “، و بنابراین من خودم قادر به توجیه وجود آنها هستم! و شاید تا زمانی که من در آن هستم، یک یا سه نسخه بفروشم، قرار نیست دروغ بگویم… اما ممکن است مدتی طول بکشد تا آماده شوند، بنابراین… در این بین، هرگونه درخواست برای ارسال اطلاعات مستقیماً از طریق ایمیل: “اسباب بازی ساز(دارای)gmail.com“، به سلامتی.

(ویدئو در بالا قابل مشاهده است اینجا در اینستاگرام )

راستش را بخواهید، “کمیک” بخش بزرگی از زندگی من بود، حتی قبل از TOYS، و در رشد من نقش داشت (بعضی می گویند من “اصلاً بزرگ نشدم” و من با شما در این موضوع مبارزه نمی کنم). این :p) … و یکی دیگر از جنبه های بزرگ زندگی من اکنون جستجوی “الهام” است و به جای اینکه فقط به “آینده” تکیه کنم، همچنین می خواهم بتوانم در “گذر” خود به عقب نگاه کنم. .. از آنجایی که آنها من را احاطه کرده اند، پس چرا که نه؟

  ابتکار جدید LEGO Build the Change به کودکان فناوری و حل خلاقانه مشکلات را آموزش می دهد

و صادقانه بگویم، من بیشتر از اسباب بازی ها کمیک دارم، بنابراین یکی از آنها بسیار بسیار بیشتر از دیگری دوام خواهد داشت LOL

(ویدئو در بالا قابل مشاهده است اینجا در اینستاگرام )

منبع: http://toysrevil.blogspot.com/2023/11/flipping-through-my-comicbook-hoard.html