کودکان را با عروسک های خزنده تعاملی Cry Babies سرگرم کنید

آه، کودکی که تظاهر به آرام ، عروسک می کند.

اما اکنون بچه ها مجبور نیستند وانمود کنند که به نوزادان خود با عروسک های IMC Toys Cry Babies Crawling غذا می دهند، آنها می توانند احساس کنند که واقعاً از آنها مراقبت می کنند!

این عروسک ها با ویژگی های شایان ستایش و واقعی، وقتی پشت سرشان پر از آب می شود، به معنای واقعی کلمه اشک می ریزند. کودکان 18 ماهه به بالا می توانند یاد بگیرند که پستانک را در دهان عروسک بگذارند تا آنها را آرام کند و اشک های آنها را کند کند – یک لحظه آموزشی عالی که با سرگرمی آمیخته است.

با این حال، این یک عروسک گریان مثل بقیه نیست. با عروسک‌های خزیدن جنا و مایلی کرای بچه‌ها، بچه‌ها می‌توانند وقتی بچه‌هایشان را روی زمین می‌خزند وقتی دکمه پشتشان را فشار می‌دهند تماشا کنند! آنها حتی تا 35 صدای واقعی کودک مختلف را هنگام بازی با آنها تولید می کنند.

یا یک لحظه غلغلک هیولا چطور؟ هنگامی که کودکان آنها را به پشت می خوابانند و آنها را قلقلک می دهند، نوزادان دست ها و پاهای خود را بالا و پایین می کنند. سپس کودکان می توانند عروسک ها را بنشینند و جغجغه های خود را تکان دهند و بخندند.

این نوزادان با لباس‌های زیبا با بال‌های کوچک و ستاره‌های رنگارنگ روی صورتشان، پکیج کاملی برای بچه‌ها در این فصل تعطیلات هستند و آن‌ها را ساعت‌ها با تمام ویژگی‌های هیجان‌انگیز مختلف خود سرگرم خواهند کرد.

مناسب برای خواهر و برادر بزرگتر آینده یا هر کودکی که عاشق عروسک است، این نوزادان فقط 26.99 دلار قیمت دارند و می توانند در Walmart، Amazon و Target پیدا شوند.

  عروسک های سبک Bae یکی از ملزومات شیک پوشان جوان هستند


بچه های گریان در حال خزیدن

این عروسک تعاملی می تواند روی زمین بخزد، تا 35 صدای واقعی کودک ایجاد کند، دست ها و پاهای خود را حرکت دهد، اشک های واقعی بریزد و وقتی بچه ها به او پستانک می دهند آرام شود. در دو سبک مختلف موجود است.

هم اکنون خریداری کنید

Toy Insider در برنامه های وابسته شرکت می کند که ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای زیر برای سایت درآمد ایجاد کند.منبع: https://thetoyinsider.com/cry-babies-crawling-dolls-review/