کریسمس بری را در این رویداد شیرینی شیرین توت فرنگی رایگان در نیویورک داشته باشید

کیک توت فرنگی روح شیرین تعطیلات خود را به مرکز راکفلر نیویورک می آورد.

شخصیت محبوب WildBrain در 18 نوامبر از ساعت 5 تا 8 بعد از ظهر در Candy Cottage of Christmas Magic ظاهر می شود. مهمانان این فرصت را خواهند داشت که با کیک توت فرنگی آشنا شوند، عکس بگیرند و از خوراکی ها لذت ببرند. بعلاوه، آنها می توانند یک نصب هنری آنلاین توسط SpooksieBoo را مشاهده کنند و برای لذت بردن از یک نوشیدنی رایگان تعطیلات توت فرنگی در کافه گرامپی در مرکز راکفلر توقف کنند.

ویژه‌نامه کاملاً جدید نتفلیکس داستان کیک توت فرنگی و دوستانش را روایت می‌کند که برای جشن تعطیلات “Winterswirl” آماده می‌شوند. | منبع: WildBrain

این رویداد پس از راه اندازی ویژه نام تجاری جدید Netflix، تعطیلات عالی کیک توت فرنگی. این ویژه انیمیشن WildBrain داستان کیک توت فرنگی و دوستانش را روایت می کند که برای جشن تعطیلات “Winterswirl” آماده می شوند.

کلبه آب نبات سحر و جادو کریسمس از داستان افسانه ای یک کلبه قدیمی که در تنه درخت کریسمس قرار دارد الهام گرفته شده است. | منبع: WildBrain

کلبه آب نبات جادوی کریسمس از یک داستان افسانه ای الهام گرفته شده است که یک کلبه قدیمی در تنه درخت کریسمس با شکر جادویی پوشانده شده است که مراقبان کلبه برای همه کسانی که وارد آن می شوند به آب نبات خوشمزه تبدیل می کنند.

بسیاری از ویژگی‌های هیجان‌انگیز برای مشتریان وجود خواهد داشت. هنگامی که مهمانان وارد کلبه آب نبات جادوی کریسمس می شوند، در یک فانتزی قندی در داخل یک درخت کریسمس غوطه ور می شوند و در طول مسیر، تشویق می شوند تا آنجا که ممکن است آب نبات را روی دیوارهای کلبه جمع آوری کنند. علاوه بر آب نبات، مهمانان یک کارت دستور تهیه رول دارچینی شکلاتی نعناع توت فرنگی با الهام از ویژه نتفلیکس دریافت خواهند کرد.

300 بازدیدکننده اول این رویداد یک پین کلکسیونی اختصاصی SpooksieBoo دریافت خواهند کرد. | منبع: WildBrain

در طول سفر، بازدیدکنندگان می توانند اینستالیشن هنری الهام گرفته از کیک توت فرنگی را که توسط کیمی پرز خلق شده است، مشاهده کنند. این هنرمند کالیفرنیای جنوبی به خاطر عشقش به حیوانات و موجودات عجیب و غریب که از طریق دنیای خارق‌العاده هنرش جان می‌بخشد، شهرت دارد. پرز که با نام SpooksieBoo نیز شناخته می شود، دو علاقه خود را ترکیب می کند: ترسناک و زیبا. 300 بازدیدکننده اول این رویداد یک پین کلکسیونی اختصاصی SpooksieBoo دریافت خواهند کرد.

  تیمز و کاسموس اسباب‌بازی‌های جدید «وای در جهان» را برای دانشمندان کوچک می‌سازد

عروسک های کیک توت فرنگی شایان ستایش در کلاه های کالیکو به آرامی در طول تجربه قرار می گیرند. عروسک پارچه ای کیک توت فرنگی با ظاهری قدیمی یک اسباب بازی کلاسیک است که هرگز از مد نمی افتد. او در سال 1980 برای اولین بار شروع به کار کرد و به نمادی از مهربانی، دوستی و قدرت “در ساختن جهان به مکانی بهتر” تبدیل شد.

هنگامی که میهمانان رویاهای سرزمین عجایب خود را به واقعیت تبدیل می کنند، نقشه ای با طراحی ویژه دریافت می کنند تا از طریق مرکز راکفلر به شکار لاشخور بپردازند. مهمانان ثبت نام شده همچنین می توانند برای نوشیدنی گرم یا سرد کریسمس با توت فرنگی که منحصراً برای این رویداد در دسترس است، به کافه گرامپی سر بزنند.

Candy Cottage of Christmas Magic از 5 نوامبر تا ژانویه باز است. 2 با عملیات منظم یکشنبه تا شنبه از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر. قیمت بلیط معمولی 25 تا 45 دلار برای هر نفر بسته به روز هفته و زمان است و می توانید در magiccandycottage.com خریداری کنید. با این حال، مهمانانی که از طریق Eventbright ثبت نام می کنند، می توانند در تاریخ 18 نوامبر از ساعت 5 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر از این تجربه به صورت رایگان لذت ببرند. بلیط های رایگان در اینجا موجود است.

منبع: https://thetoyinsider.com/strawberry-shortcake-rockefeller-center-christmas-event-2023/