کریسمس با ویژه جدید لوری برکنر زود می آید

شادی کریسمس با یک ویژه جدید از لوری برکنر آمد!

نوامبر یعنی کریسمس نزدیک است و لوری برکنر قرار است یک ساعت ویژه کریسمس را در کانال یوتیوب خود برای جشن گرفتن این فصل منتشر کند. Laurie به خاطر موسیقی کودکانه جذابش شناخته شده است و ویژه جدید پر از آن خواهد بود! ویژه کریسمس لوری برکنر دارای آهنگ‌های اصلی و همچنین کلاسیک تعطیلات است و در 24 نوامبر عرضه خواهد شد.

آهنگ Laurie “Little Tree” در ویژه جدید نمایش داده می شود. | منبع: گروه لوری برکنر

ویژه کریسمس لوری برکنر لوری را در اتاق قافیه جادویی خود دنبال می کند زیرا متوجه می شود جعبه تزئینات کریسمس خود را گم کرده است. کریسمس هنوز هم می تواند ادامه یابد، زیرا لوری از کودکانی که او را تماشا می کنند کمک می گیرد تا از اشیاء معمولی برای تزئین درخت خود استفاده کند! Laurie مطمئن می شود که عناصر آموزشی متنوعی را شامل می شود، از جمله تطبیق، شمارش، قافیه، تشخیص رنگ، یافتن آیتم های روی صفحه و موارد دیگر. این ویژه همچنین دارای مهمان نمایش یوتیوب جولز هافمن خواهد بود. آهنگ برای کوچولوها.

هیچ ویدیوی لوری برکنر بدون موسیقی کامل نیست! لوری کلاسیک خواهد خواند راهروها را تزئین کنید و زنده باد باد و همچنین تعدادی از آهنگ های اصلی کریسمس او. کودکان خود را در حال رقصیدن و آواز خواندن و آماده تر از همیشه برای کریسمس خواهند یافت!

جدید ویژه کریسمس لوری برکنر در روز جمعه 24 نوامبر برای اولین بار پخش خواهد شد. ویژه یک ساعت کامل از موسیقی کریسمس و سرگرم کننده است، با لوری یاد می گیرد که حتی پیش پا افتاده ترین اشیاء می توانند یک درخت کریسمس زیبا بسازند. ویدیوی جدید را در کانال رسمی یوتیوب لوری تماشا کنید.

  لیست بهترین اسباب بازی های Meijer شامل برترین انتخاب های سال است

منبع: https://thetoyinsider.com/laurie-berkner-christmas-2023/