کامیون تعطیلات هس 2023 اینجاست

هیچ چیز مانند یک کامیون هس کاملاً جدید “تعطیلات” را نمی گوید.

کامیون هس بازگشته است و در این فصل تعطیلات بهتر از همیشه است. کامیون و رزمناو پلیس هس 2023 یک تیم واکنش مجری قانون بسیار تخصصی است که قهرمان را در همه، کودکان و کلکسیونرها به طور یکسان الهام می بخشد و آزاد می کند.

کامیون و رزمناو پلیس هس 2023 هدیه مناسب تعطیلات برای کودکان و کلکسیونرها است! | منبع: هسن

کامیون پلیس سنگین دو محوره یک حمل‌ونقل تاکتیکی سبز است که با خطوط سفید، نشان‌ها و تزئینات کرومی روشن، از جمله قسمت جلویی کامل کرومی با میله فشار، کابین نوار چراغ اضطراری نصب شده در پشت، سپرها و مخازن سوخت، برجسته است. ، آینه ها، چرخ ها و لوله های اگزوز. طرفداران می‌توانند از دکمه‌های بالای کابین برای فعال ، چهار صدای واقعی (بوق، استارت موتور، و آژیرهای اضطراری سنتی آمریکایی و اروپایی) استفاده کنند، که هر کدام در کنار هم با الگوی نور چشمک زن متحرک متفاوت در میان 55 چراغ قرمز اضطراری، سفید و آبی. والدین از اینکه سوئیچ قرار گرفته در زیر شاسی اجازه می دهد تا چراغ ها بی سر و صدا در حالت ثابت یا چشمک زن کار کنند، قدردانی خواهند کرد.

این خودروی دو در یک همچنین شامل یک کروزر با موتور دیفرانسیل جلو است. | منبع: هسن

و اگر این برای شما کافی نیست: پنجره‌های پانل شفاف خودرو یک محفظه بار با نور داخلی را نشان می‌دهند که طرفداران می‌توانند با یک دکمه باز شدن سریع که درب عقب دو منظوره را در موقعیت شیبدار برای بارگیری و تخلیه باز می‌کند، به آن دسترسی داشته باشند.

این خودروی دو در یک برای تعطیلات همچنین با یک کروزر همراه است که یک خودروی زرهی سفید رنگ است که با خطوط سبز، نمادها و تزئینات کرومی، از جمله پنجره‌های جلو و عقب شیشه‌ها، کمک فنرهای جلو و کلاهک‌ها برجسته شده است. دارای 19 سوئیچ; قرمز سفید و آبی؛ چراغ های ثابت، شامل دو پروژکتور محصور در یک برجک چرخان 270 درجه که روی سقف نصب شده است. در پنل زیر شاسی یک رم کشویی پنهان شده است. بچه‌ها می‌توانند وسیله نقلیه را با موتور کششی «نصب و رها کن» به جلو برانند. برای واکنش سریع به هر شرایط اضطراری، می‌تواند به صورت صاف یا در حالت چرخشی پیشروی کند.

  با مجموعه های جدید لگو به خانه عروسک گابی بازگردید

کامیون و رزمناو پلیس 2023 منحصراً در HessToyTruck.com به قیمت 42.99 دلار (به اضافه مالیات) با حمل و نقل استاندارد رایگان (به استثنای آلاسکا، هاوایی و پورتوریکو) فروخته می شود. باتری ها گنجانده شده است.


کامیون و رزمناو پلیس هس 2023

کامیون پلیس سنگین دو محوره یک حمل‌ونقل تاکتیکی سبز رنگ است که با خطوط سفید، نشان‌ها و تزئینات کرومی روشن، از جمله قسمت جلویی کامل کرومی با میله فشار، کابین نوار چراغ اضطراری نصب شده در عقب، سپرها و مخازن سوخت، مشخص شده است. ، آینه ها، چرخ ها و لوله های اگزوز. از دکمه‌های کابین بالا برای فعال ، چهار صدای واقعی در پشت سر هم با…منبع: https://thetoyinsider.com/2023-holiday-hess-truck-launch/