کارگاه Sesame ماه پذیرش اوتیسم را با منابع و رویدادها جشن می گیرد

کارگاه کنجد، سازمان غیرانتفاعی پشت سر خیابان کنجد، منابع جدیدی را راه اندازی می کند تا به خانواده ها کمک کند ماه پذیرش اوتیسم را جشن بگیرند!

این منابع رایگان که به زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی موجود است به کودکان مبتلا به اوتیسم و ​​خانواده‌هایشان کمک می‌کند تا اعتماد به نفس و مهارت‌های زندگی خود را ایجاد کنند و در عین حال درک و پذیرش اوتیسم را در کودکان و بزرگسالان ایجاد کنند. این منابع بخشی از طرح Sesame Street and Autism: See Amazing in All Children است و در sesameworkshop.com موجود است.

که در جولیا و رز – بهترین دوستان ،، جولیا نحوه حمام ،، غذا دادن و راه رفتن سگش رز را یاد می گیرد! | منبع: کارگاه سیسمونی

منابع جدید شامل جولیا و رز – بهترین دوستان ، همیشه، یک کتاب داستان دیجیتال و چاپی با حضور جولیا، خیابان کنجد اولین شخصیتی که تشخیص داده شد اوتیسم دارد، زیرا یاد می گیرد از سگش، رز مراقبت کند. سه نسخه قابل چاپ جدید با تصاویر و مضامین از کتاب. دو مقاله جدید برای والدین و مراقبین که بر مهارت های خود تعیین کننده و تعیین هدف تمرکز دارند. و وبینار Forging Furry Friendships، که بر این موضوع تمرکز دارد که چگونه حیوانات می توانند به کودکان مبتلا به اوتیسم و ​​خانواده های آنها کمک کنند.

فراتر از منابع آنلاین، کارگاه Sesame نیز میزبان رویدادهایی برای بزرگداشت کودکان مبتلا به اوتیسم است. در Sesame Street Land در SeaWorld Orlando، جولیا با هدفون های حسی به رژه روزانه ملحق می شود تا صدا را مدیریت کند. باغ‌های بوش در ویلیامزبورگ، ویرجینیا، میزبان آخر هفته جولیا و دوستان خواهد بود که شامل اجرای حسی نمایش «بیا با هم بازی کنیم» و شکار رفتگر با مضمون جولیا است. Sesame Place Philadelphia، Sesame Place San Diego و Busch Gardens نیز میزبان جولیا خواهند بود و کتاب داستان رایگان را توزیع خواهند کرد. ما شگفت انگیز هستیم، 1،2،3!به مهمانان

  بچه‌ها می‌توانند در «داستان مانگوس یواشکی» به ماجراجویی در جزیره بروند.

جولیا در Busch Gardens، Sesame Place Philadelphia و Sesame Place San Diego این ماه ظاهر خواهد شد! | منبع: کارگاه سیسمونی

Crocs همچنین در حال راه اندازی یک محصول جدید است خیابان کنجد مجموعه پیش دبستانی و کودک نوپا با حضور جولیا، المو، کوکی هیولا و ابی کادبی به عنوان بخشی از کمپین “دیده شو” برای ترویج و حمایت از آگاهی و پذیرش اوتیسم.

چه کودکان زندگی شما مبتلا به اوتیسم باشند یا نه، این رویدادها و منابع راهی عالی برای کمک به آنها برای درک این وضعیت و آنچه که کودکان اوتیستیک را خاص می کند، است!

منبع: https://thetoyinsider.com/sesame-street-autism-acceptance-month-news/