کارگاه سیسمونی محتوای جدیدی را برای کودکان و خانواده های درگیر با غم و اندوه راه اندازی کرد

کارگاه کنجد به ماموریت خود برای کمک به کودکان برای مقابله با مشکلات کوچک و بزرگ ادامه می دهد و این بار با غم و اندوه مقابله می کند.

این سازمان تعدادی منابع را برای کودکان و خانواده ها ارائه می دهد که همه چیز از سواد مالی گرفته تا رفاه عاطفی را پوشش می دهد. نوامبر، ماه آگاهی از غم و اندوه است و کارگاه سیسمونی از این فرصت استفاده می کند تا به آن عزیزان بپردازد. خیابان کنجد شخصیت ها. با سرمایه گذاری بنیاد زندگی نیویورک، این سازمان مجموعه ای جامع از منابع را برای کمک به کودکان و خانواده ها، شامل سه ویدیوی جدید، توسعه داده است.

جسی و جیل چگونگی غم و اندوه ما را در طول زمان بررسی می کنند. | منبع: کارگاه سیسمونی

«دوباره غمگین شدن با تغییر فصول» جسی و مادرش جیل را بازی می‌کند که خاطرات پدر جسی، عمو جک را به اشتراک می‌گذارند. در «جسی غم و اندوه را از طریق بازی بیان می‌کند»، به جسی بازمی‌گردیم و با احساسات سخت در طول تعطیلات سروکار داریم. «المو و جسی عمو جک را به یاد می‌آورند» هیولای قرمز کوچک همیشه محبوب را در حالی که او، جسی و خانواده‌شان جشن تولد عمو جک را جشن می‌گیرند، وارد می‌کند.

محتوا بسیار بیشتر از ویدیوها را شامل می شود. یک کتاب داستان دیجیتال جدید وجود دارد، یک چیز جدیدبا جسی که یاد می گیرد با غم خود کنار بیاید. یک بازی تعاملی، خود را با المو و جسی بیان کنید!; و انواع صفحات قابل چاپ همچنین تعدادی مقاله برای مراقبان و سرپرستان وجود دارد که به آنها کمک می کند تا با سوگ کودک کنار بیایند.

  بنیاد اسباب‌بازی برندگان اسباب‌بازی سال و انتخاب مردم را معرفی کرد

محتوای جدید هم اکنون در صفحه رسمی کارگاه سیسمونی برای کنار آمدن با اندوه موجود است. علاوه بر این منابع، این وب سایت دارای تعدادی فعالیت، ویدئو و موارد دیگر است که تعدادی از موضوعات را با هدف مراقبین و کودکان پوشش می دهد.

منبع: https://thetoyinsider.com/sesame-workshop-grief-resources-news/